Hava Akışı İyi Olan Kasa Önerisi

Oblivion34

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Sistemimde bulunan kasamı değiştirmek istiyorum. Sistemim de i9 9900K işlemci, Z390 godlike anakart ve 2080 Ti ekran kartı bulunmakta. Şu an kullanmakta olduğum kasa phanteks P400s fakat cam kapağı kapalıyken sıcaklık fazla artıyor, sanırım hava girişlerinden yeterince çekim yapamıyor. Sistemime uygun rahat edeceğim hava akışı tatmin edici olan kasa önerilerinizi ve ekstra fan model önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bütçe max. 3.000TL. Şimdiden verilen cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir değişim düşünüyorum P350X, NZXT h500 modellerine bakıyordum sürekli fakat şu an COUGAR PANZER-S GAMING de seçenekler arasına girdi gibi. Fakat kablo toplaması ve öndeki ızgara dizaynı çok hoşuma gitsede fan ısıklandırmalarını nasıl yansıtacağı vs vs gibi konulardan emin olamadığım için beklemede.
Ayrıca bütçeyi bu kadar artırmak istemiyor olsamda Phanteks Eclipse P600S de hoşuma gitti.
Seçenekler arasında, öncelikle kasa kaç fan destekliyorsa o şekilde tamamlamaya çalışıp, sıcaklıklarda fark olmuyorsa ona gore kasa bakmak da soz konusu olabilir.

Arkadaşlar merhaba. Sistemimde bulunan kasamı değiştirmek istiyorum. Sistemim de i9 9900K işlemci, Z390 godlike anakart ve 2080 Ti ekran kartı bulunmakta. Şu an kullanmakta olduğum kasa phanteks P400s fakat cam kapağı kapalıyken sıcaklık fazla artıyor, sanırım hava girişlerinden yeterince çekim yapamıyor. Sistemime uygun rahat edeceğim hava akışı tatmin edici olan kasa önerilerinizi ve ekstra fan model önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bütçe max. 3.000TL. Şimdiden verilen cevaplar için teşekkürler.
Eğer kasa almayı düşünüyorsanız. Kesinlikle power boost vk-g1004s alın dahili 6 adet fanı var kendim kullanıyorum bilgisayarda yayın ve render alıyorum saatlerce banamısın demiyor hava alanı gibi kasanın içi çok ferah tavsiyemdir.

Şu an CM MB511 kullanıyorum.

IMG_1799.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı