Hava sirkülasyonu güzel küçük kasa önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NZXT Manta bakabilirsin. Çok iyi bir markadır 720tl'ye satılıyor mini-ıtx bir kasa.

Türkiye`ye muhtemelen daha gelmemiştir ama Aerocool Trinity Mini tercih edilebilir. Uygun fiyatlı, havadar, şık ve küçük.
Sanırım aradığım kasa tam bu ölçülerde. Çok teşekkür ederim. Mid tower kasalarda yükseklik 45-50 cm kadar. Ben 30-35 cm civarı yükseklikte mini tower kasa arıyorum.

Arkadaşların attığı;

Yan taraftaki ekstra kısım olmasa tam benlik kasa.

İnceleme videolarını da izledim. Bu kasa alttan üstten ve yandan bir 2-3'er cm daha küçük olsa tadından yenmez kıvamda gibi duruyor.

Üst üste konulmuş 3-4 tane Playstation 4 boyutunda verimli bir kasa arıyorum. 1-2 tane buldum gibi. Mesajlarınız için teşekkür ederim.
Hocam ben bunu kullanıyorum çok güzel soğutması. Çok küçük sayılamaz ama fazla değil.
Boyutlarına bakınca biraz büyük duruyor zaten. İnceleme videosu varsa daha net karşılaştırma yapabilirim. Teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NZXT Manta bakabilirsin. Çok iyi bir markadır 720tl'ye satılıyor mini-ıtx bir kasa.
Hocam kasa Naim Süleymanoğluna benziyor :D Küçük durmuyor bence. Ama yine de teşekkür ederim.

Masterbox MB311L`nin içindeki dahili PSU (Elite V3) hem eski topolojili hem de kalitesiz bir model, bilginiz olsun. Ayrıca Trinity Mini`nin 3 adet FRGB fanlı ve temperli camlı modeli yaşadığım yerde 35 Euro`ya satılıyor, diğer kasalarla karşılaştırma yaparak (kurun sabit kalması durumunda) Türkiye`ye 340-380TL arasında bir fiyatla giriş yapacağını söyleyebilirim.

Son düzenleme:
Bütçe nedir, ne kadar küçük kasa istiyorsunuz? Direkt kare kutu gibi olan kasalardan mı istiyorsunuz?
Konuyu, gerekli tahmini bütçeyi belirlemek üzere açtım kanka. Videolardan anladığım kadarıyla kare kutu kasalarda GPU ve güç kaynağı fantastik şekillerde fazla hava almayacak şekilde konumlandırılıyor. Onun yerine mini atx tercih edicem.

Geri
Yukarı