Hava soğutma önerisi

Konuda belirtmiştim aslında , sizin de bildiğiniz bir kasa bununla ilgili bir konunuza denk geldim.
Rajintek Ponos MS4.
Pardon hocam gümbürtüye gitmiş. Şu ürüne bakabilirsin;

Bundan fazlası gereksiz fantazi parayı koyacak yer bulamamak. Overclock'lu haliyle 50 dereceyi geçirebilen ne oyun oldu ne uygulama.

Benim attığım modeller de en az sizin attıklarınız kadar uzun ömürlü olacaktır. A
Ayrıca soğutma performansları da aynı denebilir. Test etmediğim için tam bilgim yok tabii ama internette bulabilirsiniz. Ekstra 400 TL'nize değmez.
Yok kesinlikle katılıyorum size , ama Sytche Mugen 5 in 1000 lira gibi bir fiyatı var.
O kadar vermişken se 207 modeli arasında fazla bir fark kalmıyor ondan söyledim.
Hem görsel olarak daha güzel duruyor.
Pardon hocam gümbürtüye gitmiş. Şu ürüne bakabilirsin;
Sıvı soğutma yoktu aklımda , benim iş güç biraz yoğun oluyor herhangi bir arızada uğraşmak istemiyordum. Bir hava soğutma alıyım en fazla fanı sıkıntı çıkarır diye düşündüm.
Şahsen sıvı soğutmaları pek araştırmadım ama bu paraya bu sıvı soğutmayla daha performans alırsın diyorsan bu modeli bir araştırayım.

Şahsen sıvı soğutmaları pek araştırmadım ama bu paraya bu sıvı soğutmayla daha performans alırsın diyorsan bu modeli bir araştırayım.
Bu model daha iyi SE-207-XT'den. Şu anda da kendim PF360 kullanıyorum ve SE-207 ile arasında 15 derece kadar fark oldu.

Elinde ne ürün varmış ben oku oku bulamadım? Elimde şu var diye nerde yazmış?
Ben Freezer 34 DUO elinde var diye okumuşum benim hatam.

Bu arada daha ucuz ve siyah modelin linkini de atayım bari;

Bu model daha iyi SE-207-XT'den. Şu anda da kendim PF360 kullanıyorum ve SE-207 ile arasında 15 derece kadar fark oldu.
Sıcaklık farkı bayağı iyi , hatta sıvı soğutma alacaksak bütceyi biraz daha arttırabilirim.
Kasam Rajintek Ponos Ms4.Zaten İncelemeniz den hatırladığım kadarıyla , siz bu kasanın
radyatör desteğini biliyorsunuz.
Sizce sizin gibi 360 lık bir sıvı soğutma mı yoksa üste 240 veya 280 lik bir sıvı soğutmamı almalıyım ?

500 liraya soğuyacak işlemciye 1500 lira harcama.

Bunu al, kalan parayla fare, şıkıdık klavye neyin al.

Bakın ileri de yüksek bir işlemciye geçtiğimde işimi görecek bir soğutma arıyorum o yüzden ömürlük sağlam , birazda orta seviyeden biraz daha yüksek bir soğutma arıyorum.

Sıcaklık farkı bayağı iyi, hatta sıvı soğutma alacaksak bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
Şu an H150 RGB modeli güzel fiyatta, düşünebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı