Hava Soğutması İyi Kasa Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Ekran kartımın yeteri kadar soğuk havayı alabileceği. Mutlaka altında ızgaraların bulunduğu. Atx ve olabildiğince şık ve ucuz , aynı zamanda kullanışlı bir kasa önermenizi istiyorum.

Kasanın yan tarafları şeffaf olabilir de olmayabilir de . Ama mutlaka yeterli havayı içeri alacak düzeyde ızgara delikleri bulunmalı.

İlk tercihim EXA Bilgisayar dır. Çünkü bzim bakkal buradan alıyor parçaları.

Başka sitelerden de olabilir ama mutlaka Üsküdar-Kadıköy-Ümraniye semtlerinde bayisi bulunmalı. Kaliteyi ucuza alabileceğim bir ürün arıyorum.

Inwin Griffin Midi ATX Gaming Kasa/Siyah / PSU YOK | Kasalar | EXA Bilgisayar - Hesapl

Bu kasa kapağında bulunan kocaman pervanesi ile dikkatimi çekmeyi başardı :D Bu Olabilir mi? Hemde sadece 110 Tl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gösterdiğin kasanın psu suz versiyonu aynı değil. Kasanın yanındaki o kocaman hava boşluğu küçülüyor. Yani bu kasayı da pek sevmedim :D Kasanın aynısını uygun bir fiyattan satan bir yer bulsam koşar alırım hemen.
Siz yinede başka kasalarda önerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Inwin kesinlikle sevdiğim ve beğendiğim, kaliteli kasalar üreten ve bizzat test ettiğim modelleri olan bir kasa ve PSU üreticisidir. Yani marka konusunda aklına takılan bir şey olmasın.

Sağol recep abi . 180 Tl ye yukarıda gösterdiğim Inwin adlı kasadan alacağım. Tipini çok sevdim. Soğutması da çok iyi. Hemde exa da mevcut. Getirmekte de sıkıntı çekmeyeceğim için kararım budur.

Of keşke onu seçmeseydin çünkü kadıköye çıkıp mağaza mağaza gezerken belki benim istediğim kasayı görürdün, hep recep abi yanıltıyor seni. :D Neyse şimdiden hayırlı olsun kasan. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı