Havale ile dolandırılmak

Ortalama kaç ay gibi bir sürede sonuçlanır bir de para mı tekrar iade ederler mi ? Aslında çokta parasında değilim fakat öğrenciyim ve benden giden 1100 TL gibi bir meblağ olduğu için onu da almak istiyorum ama tek istediğim onun gereken cezayı alması ve başka insanları da dolandırmaması. Pazartesi günü ilk iş olarak burdaki karakola gidip durumu bildireceğim.

BİMER kapatılmış sanırım ben CİMER üzerinden başvuru yaptım pazartesi günü de önce karakola sonra da Adliyeye gidip durumu bildireceğim.Teşekkür ederim yardımlarınız için bilgisi olan ne kadar sürede sonuçlanacağını yazabilir mi ? Bir de avukat tutma zorunluluğum yok sanırım ona da para vermek istemiyorum çünkü nerdeyse param kalmadı.

BİMER kapatılmış sanırım ben CİMER üzerinden başvuru yaptım pazartesi günü de önce karakola sonra da Adliyeye gidip durumu bildireceğim.Teşekkür ederim yardımlarınız için bilgisi olan ne kadar sürede sonuçlanacağını yazabilir mi ? Bir de avukat tutma zorunluluğum yok sanırım ona da para vermek istemiyorum çünkü nerdeyse param kalmadı.
Öyle gezinirken bir anda bu konuya denk geldim. Sonuç ne oldu?

Geri
Yukarı