Çözüldü Havale Sonrası Ürün Kargolanmaz İse Ne Yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keduket

Decipat
Makaleler
1
Kasa alacağım. 290 TL. Adama ilk başta GET yapalım dedim ve kabul etti. Ancak GET %9 komisyon aldığı için, adam indirim yapmadı. Bana havale sonrası kargolarım 290 TL'ye dedi. Ne yapayım? Adam güvenilir duruyor bayağı konuştuk. Ama her şey olabilir. Ailemin kartı ile alacağım için ailem ile de konuşacağım. Fikirlerinizi bekliyorum.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.
Şimdiden herkes teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el satış ile ilgili görüşme kaydınız varsa (sahibinden üzerinden veya whatsapp üzerinden) şayet, yaptığınız görüşme satış sözleşmesi olarak kabul edilir. Buna ürünün eksiklikleri veya kusurlu olması da dahildir. Ürün elinize ulaşmadığı takdirde delillerinizle beraber şikayet gerçekleştirerek avukat aracılığıyla keyifli bir işkence çektirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Korkmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı