Çözüldü haveibeenpwned.com güvenli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Börtü Böcük

Kilopat
Birisi Sosyal'de bunu paylaşmış. Bu adres güvenli midir? Hani e-posta sızıntısı var mı diye bakıyoruz ya o sitelerden biri. Ben e-postamı girdim, sorun yok dedi ama sonrada pişman oldum. Ya güvenli değilse?
Virüs Total'de tarattım, tek bir AV hariç hepsi temiz çıktı. Community kısmında herkes güvenli yazmış.

Birisi Sosyal'de bunu paylaşmış. Bu adres güvenli midir? Hani e-posta sızıntısı var mı diye bakıyoruz ya o sitelerden biri. Ben e-postamı girdim, sorun yok dedi ama sonrada pişman oldum. Ya güvenli değilse?
Virüs Total'de tarattım, tek bir AV hariç hepsi temiz çıktı. Community kısmında herkes güvenli yazmış.
Güvenilir, en azından kullanıcılar öyle diyor.

Virüs Total'de tarattım, tek bir av hariç hepsi temiz çıktı. Community kısmında herkes güvenli yazmış.

Hocam sen bu siteyi ne amaçlı kullanıyorsun?

Güvenilir bir site. Neden emin olamadığınızı anlamadım. Bugün e-posta adresinizi çoğu yerde kullanıyorsunuz zaten.

Güvenilir hocam. Can Deger bile önermişti.

Geri
Yukarı