Havit Gamenote KB432L incelemesi

Selamlar. Bu yazıda Havit Gamenote KB432L modelinin incelemesini göreceksiniz. İlk incelemem olduğu için eksiklerim mutlaka olacaktır. Eklememi istediğiniz şeyler olursa aşağı yazın, eklerim. Ürünü ben aldığımda Gamegaraj üzerinde indirimsiz fiyatı 339 TL'ydi.

Marka: Havit
Model: Gamenote HV-KB432L
Ürün resmi:
hv-kb432l-rgb-mechanical-keyboard.jpg
Üretici linki
Satın alma linki.
Bağlantı tipi: USB
Anti-ghosting: Full anti-ghosting.
Boyutlar: 433*124.5*35mm
Tuş numarası: 104
Voltaj: 5V
Tuş ömrü: 50 milyon
Switch: Outemu mavi switch
Multimedya tuşları: 12 adet
Kablo uzunluğu: 175 cm
Yazılım: Var mı yok mu tam emin değilim, bulamadım.
Aydınlatma: RGB, 14 farklı mod, FN + 1-5, istediğiniz gibi ayarlayıp kaydedebiliyorsunuz.
Bilek desteği: Mevcut, plastik, parmak izi bırakmıyor.
Tuş dizimi: ENG Q
Klavye tabanı (kelimeyi unuttum kusura bakmayın.): Metal
Tuşlar: Plastik
Yükseklik ayarı: Var.

Ürün bence bu fiyatta alınabilecek en iyi tam boy mavi switch mekanik klavye. Malzeme kalitesi gerçekten güzel. En ucuzu bu zaten. Gidip, Rampage veya Gamepower gibi çöplere para vermektense, Havit klavyelerine para harcayabilirsiniz. Fiyatına göre gerçekten iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 adet klavye
1 adet kullanma kılavuzu
1 adet tuşları çıkarmak için aparat gibi bir şey.
c6b3689b-9b6d-40fe-ae0a-dbd1a6450a12.jpg
Ürünün bilek desteği şeffaf poşet içerisinde, ürünün kendisi ise beyaz darbelerden koruyucu kılıf gibi bir şeyin içerisinde geliyor. Kutusu gerçekten güzel. Sert bir kutusu var.
d8fb1b37-ccc5-4cbc-abf1-e6b13c97e15f.jpg
Aklıma yazılacak başka bir şey gelmedi, kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Çok sesli değil sanki.
O videoda sesi nedense bana da az geldi, fakat cidden sesli. Bildiğiniz Outemu mavi switch. Tuşlara tek tek basınca sesi aşırı değil, fakat yazı yazarken falan sesli.
Not: Şimdi fark ettim, sanırım kırmızı switch modelinin ses testini koymuşum :D

O videoda sesi nedense bana da az geldi, fakat cidden sesli. Bildiğiniz Outemu mavi switch. Tuşlara tek tek basınca sesi aşırı değil, fakat yazı yazarken falan sesli.
Not: Şimdi fark ettim, sanırım kırmızı switch modelinin ses testini koymuşum :D
Olabilir. Sessiz olsa idi ben alacaktım bu modeli 😀.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı