Havlu bileklik önerisi

Meyblus

Hectopat
Katılım
8 Temmuz 2016
Mesajlar
1.937
Makaleler
8
Çözümler
2
Yer
Sarajevo
Selam, bundan bir kaç ay önce yıllardır bilgisayar başında oturmanın sonucu karpal tünel sendromu oluştu. Bir kaç ay önce gerçekten sıkıntı oluyordu fakat son zamanlarda Allah'a şükür bu sorun yok. Bir daha tetiklememesini istediğim için biraz araştırdım ve havlu bileklik diye bir şey keşfettim. Bu havlu bileklikleri biraz araştırdığımda ise sorunumun önüne geçebilecekmiş gibi düşündüm. Geçmiyorsa lütfen belirtin boşa almış olmayayım. Siz bu üçü arasından hangisini önerirsiniz acaba? Konu sağlık olunca para benim için önemli değil açıkçası.

 

Emir_Fidanc

Hectopat
Katılım
15 Şubat 2018
Mesajlar
1.624
Selam, bundan birkaç ay önce yıllardır bilgisayar başında oturmanın sonucu karpal tünel sendromu oluştu. Birkaç ay önce gerçekten sıkıntı oluyordu fakat son zamanlarda Allah'a şükür bu sorun yok. Bir daha tetiklememesini istediğim için biraz araştırdım ve havlu bileklik diye bir şey keşfettim. Bu havlu bileklikleri biraz araştırdığımda ise sorunumun önüne geçebilecekmiş gibi düşündüm. Geçmiyorsa lütfen belirtin boşa almış olmayayım. Siz bu üçü arasından hangisini önerirsiniz acaba? Konu sağlık olunca para benim için önemli değil açıkçası.
Nike olan orijinal ile onu alabilirsin daha kaliteli duruyor
Murr olan da kaliteli görünüyor.
Murr olanın iplikleri açılabilir gibi gözüküyor ama en iyisi Nike gibi duruyor.
 

Kemal Güneşli

Kilopat
Katılım
7 Ağustos 2013
Mesajlar
7.175
Makaleler
3
Çözümler
24
Yer
CA
Karpal tüneli sendromu bende de mevcut, ameliyat hariç hiçbir şey önüne geçmiyor. Bu tür şeyler biraz rahatlatır sadece, eğer profesyonel bir oyun kariyeri düşünüyorsanız çok geçmeden ameliyat olun.

Ayrıca çok uzun süreli dinlenmek geçiriyor, geçene kadar oyun oynamayacaksınız.
 
Son düzenleme:
Yukarı