İnceleme Hawk Fab v1 oyuncu koltuğu

Öncelikle merhaba. Şahin mobilya tarafından kurulmuş olan oyuncu koltuğu üreten firma. Yerli üretim kumaş oyuncu koltuğu eksiğini kapatma adına kurulması güzel bir gelişmedir.

Kargo süresi: 15 günde elime ulaştı.

Teknik bilgiler:

Koltuğu almadan önce "Acaba oturma kısmı biraz fazla mı ince, yeterince yumuşak değil mi?" gibi bir düşüncem olmuştu fakat hiç öyle bir durum yok.
Gayet güzel bir dolgunlukta, gerçekten rahat bir oturma kısmı bulunuyor.

Koltuğun 3 tane ayarı bulunuyor;
- Yukarı aşağı ayarı,
- Yaslanma kısmı eğimi,
- Tamamen koltuğun beşik gibi bükülmesi (oturak bölümü ile yaslanma kısmının aynı anda ayarlanması durumu)

Araç koltuklarına benzeyen bu kolu çekerek arka yaslanma kısmını eğebiliyorsunuz, aynı şekilde kolu çektiğinizde kendini yukarı doğru kaldırıyor.
Kimsenin böyle kullanacağını düşünmesem de koltuk 180 derece açı oluşacak kadar eğilebiliyor :)

Koltuğun en yüksek durumda oturma kısmı 51-52cm civarında, en alçak durumda ise 41-42cm oluyor.
Aynı şekilde en alçak durumda ve kol ayarı en alçağa alındığında kol koyma kısımları yerden 60cm yukarıda oluyor.

Koltuğun ayak kısmı resimlerden ilk bakışta ucuz plastik gibi duruyor ama aslında oldukça sağlam bir şekilde demirden yapılmış ve tekerlekleri de oldukça iyi gibi duruyor, gayet rahat rahat hareket ettirebiliyorum.

Son düşüncelerim:

Koltuğu 2 gündür kullanıyorum. Memnunum. 1.90 olmama rağmen tam yetiyor boyuma. Alacaklara hayırlı olsun. Güvenilir bir site olmuş.

Koltuk1.jpg
Koltuk2.jpg

Koltukta yırtılma, sarkma, çökme oldu mu?
Bir de kedinizin tırmaladığı yerlerde yırtıklar oluştu mu?
:)

Yırtılma falan olmadı. Kedim yırtmıyor artık :) .
Merhaba 🙂.
Tekrardan yorumlarınızı alabilir miyim? Ben de bu koltuğu almayı düşünüyorum ve birkaç kişi oturma yerinin vs ince olduğunu söylemiş. Ben de paint üzerinden sırasıyla Hawk Fab v1, xDrive 15'li ve xPrime King fotoğraflarını aynı poz üzerinden ekledim. Ne kadar anlaşılabilir oldu orasından pek emin değilim. Oturma yerinde uzun süreler kullanımda ne kadar fark oldu. Sırt dayama kısmını dik olarak kullanacağım rahatsız edici bir yanı var mıdır acaba? Ve gıcırdama veya ayaklarında herhangi bir sorun oldu mu? Teşekkürler.
1657577608976.png

Yeni konular

Geri
Yukarı