Hawk Fab V4 oyuncu koltuğu kendi kendine aşağı iniyor

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hawk Fab V4 aldım, daha 2 aylık koltuk. Oturduğumda kademeli olarak 20-30 saniyede bir 3 cm 3 cm aşağı iniyor. Kolundan yukarı çekiyorum yine aynı şekilde, oturunca yavaş yavaş 5 dk içinde en aşağıya düşüyor. Nasıl düzeltilir bu bilen var mı?

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt mekanizmanın kontrol edilmesi gerekiyor. Servise gönderebilirsiniz. Yalnız, göndermeden önce her açıdan ayrıntılı fotoğrafını çekin mutlaka.

Hocam biz buradan bir şey yapamayız. Müşteri hizmetlerini arayıp sormanız gerek. Garantiye göndermeniz lazım veya sorunu çözerler ise size mekanizmayı gönderebilirler.

@FaLSe Benim sandalyeyi verdikten sonra bir tekerleğinin teki kırık geldi. Yerde sürerken fark ettim kırık olduğunu. Aradığımda “Bize böyle geldi.” dediler.

Böyle kötü sonuçlara maruz kalmamanız adına söylemek istedim.

Hawk Fab V4 aldım, daha 2 aylık koltuk. Oturduğumda kademeli olarak 20-30 saniyede bir 3 cm 3 cm aşağı iniyor. Kolundan yukarı çekiyorum yine aynı şekilde, oturunca yavaş yavaş 5 dk içinde en aşağıya düşüyor. Nasıl düzeltilir bu bilen var mı?

Eki Görüntüle 1231679
koltuğun altında çevrilebilen bir silindir var tilt tension yazıyor kırmızı bir etiket var üstünde sıkıştırma yönüne çevirirsen düzeliyo aynı koltuktan bende var bende işe yaradı bi dene bence

Yeni konular

Geri
Yukarı