Hawk Fab v4 vs xDrive Akdeniz Kumaş

kadirlss

Decapat
Daha fazla  

Ben kumaş bir koltuk almak istiyorum ve ikisi arasında çok kaldım.
HawkV4'den korkma sebebim, kullanan bazı kişiler oturma yeri çok ince o yüzden rahat değil demiş.
xDrive'da ise çok kişi sorunla karşılaşmış. Yani bilemiyorum eğer ikisinden birini deneyen ya da bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hocam ben ve kardeşim 1 küsur yıldır XDrive'ın Fırtına modelini kullanıyoruz. Kuzenime de Akdeniz modelini almıştık. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadık. Gerek malzeme kalitesi gerekse konfor bakımından çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Satış sonrası destekleri de gördüğüm kadarıyla başarılı ve yedek parçalarını kolayca bulabiliyorsunuz. Mağazalarıyla birkaç kere görüşmüştüm herhangi bir sorunda yardımcı oluyorlar.

Ben kumaş bir koltuk almak istiyorum ve ikisi arasında çok kaldım.
Hawkv4'den korkma sebebim, kullanan bazı kişiler oturma yeri çok ince o yüzden rahat değil demiş.
XDrive'da ise çok kişi sorunla karşılaşmış. Yani bilemiyorum eğer ikisinden birini deneyen ya da bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Fab V5 modelini kullanıyorum ve v4'ten tek farkı renk. Ürün bugün elime geldi ve kurulumda biraz sıkıntılar çektim fakat yine de ürün mükemmel ve kaliteli hissiyati veriyor. Bence öneririm size.

Yeni konular

Geri
Yukarı