Hawk fab V4 vs xDrive toryum

Bütçe
2700

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Bu iki koltuk arasında kararsız kaldım sizce hangisi alınmalı? xDrive ayakları plastikmiş o yüzden biraz uzak kaldım kullananalar varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyat aralığına yakın zio fabric modeli çıktı karşıma indirime girmiş 3bin tl yorumları genelde hawk ile aynı kafamı karıştırdı açıkçası.

Hocam biraz cüsseli biri olarak Hawk'dan çok memnun değilim. Mekanizması birazcık sıkıntı yarattı bende ama yine kullanıyorum, size kalmış.
178 85 kilo biriyim memnun kalırımıyım. Alıp en azından bir kaç yıl rahat kullanabilmeyi istiyorum.

Aynı fiyat aralığına yakın zio fabric modeli çıktı karşıma indirime girmiş 3bin TL yorumları genelde hawk ile aynı kafamı karıştırdı açıkçası.

178 85 kilo biriyim memnun kalırı mıyım? Alıp en azından birkaç yıl rahat kullanabilmeyi istiyorum.

İkisi arasından hawk tavsiyemdir ama zio daha iyi olabilir.

Aynı fiyat aralığına yakın zio fabric modeli çıktı karşıma indirime girmiş 3bin TL yorumları genelde hawk ile aynı kafamı karıştırdı açıkçası.

178 85 kilo biriyim memnun kalırı mıyım? Alıp en azından birkaç yıl rahat kullanabilmeyi istiyorum.

Hocam ben 1.85 95 kiloyum mekanizması tıkırdıyor biraz ve sesleri takan biri olarak çok rahatsız edici geliyor. Ayrıca konsol oyuncusu olduğumdan arkama yaslayıp eğimi kilitleyince bazen tutmuyor. Bunun gibi sorunlarla karşılaştım ben ama servisi ilgili sorunu anlayıp yeni mekanizma gönderiyorlar. Alalı da tam 1 sene oldu.

Hocam ben 1.85 95 kiloyum mekanizması tıkırdıyor biraz ve sesleri takan biri olarak çok rahatsız edici geliyor. Ayrıca konsol oyuncusu olduğumdan arkama yaslayıp eğimi kilitleyince bazen tutmuyor. Bunun gibi sorunlarla karşılaştım ben ama servisi ilgili sorunu anlayıp yeni mekanizma gönderiyorlar. Alalı da tam 1 sene oldu.
zio için dimi bu yorum usta anladığım

Geri
Yukarı