Hawk fab vs Calitte Viper vpx

Hawk ve Calitte arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi bir seçim olur?
Ürünlerin sünger dansite değerlerini oturma yeri boyutlarını ve özelliklerini karşılaştırmanızı öneririm özellikle dansite önemli. Maalesef zamanım yok olsa dönüş yapardım size.

Calitte olan çok güzel duruyor Ayrıca boyun kısmında sanki CTRL + 6 basmış gibi. Görünüşü soruyorsanız Calitte.

Ürünlerin sünger dansite değerlerini oturma yeri boyutlarını ve özelliklerini karşılaştırmanızı öneririm özellikle dansite önemli. Maalesef zamanım yok olsa dönüş yapardım size.
Viper VPX 62, Hawk ise 60 DNS.

Oturma yeri olarak ise kendi yaptığım araştırmalarımın sonucunda yaptığım elemelerle son ikiye bu ürünleri bıraktım.

Hangisini aldınız acaba ben de Calitte Viper düşünüyorum.
Hawk aldım. Koltuktan çok memnunum, iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum ama dürüst olmak gerekirse bazı hataları vardı. Whatsapp üzerinden kendileriyle konuştuk hızlı cevap veriyorlar ve kesinlikle müşterilerine değer verdiklerini hissettiriyorlar. Ürün değişimi / tamir işlemleri doğrultusunda koltuk adresimden alındı şu an bekliyorum.
Hawk aldım. Koltuktan çok memnunum, iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum ama dürüst olmak gerekirse bazı hataları vardı. Whatsapp üzerinden kendileriyle konuştuk hızlı cevap veriyorlar ve kesinlikle müşterilerine değer verdiklerini hissettiriyorlar. Ürün değişimi / tamir işlemleri doğrultusunda koltuk adresimden alındı şu an bekliyorum.
Ek olarak ikisi arasında son kararı Hawk’dan yana kullanmamın sebebi özellikle kumaş koltuk almak istememdi. Antalya’da yaşıyorum burada deri ürünlerin ömrü çok uzun olmuyor.

Ek olarak ikisi arasında son kararı Hawk’dan yana kullanmamın sebebi özellikle kumaş koltuk almak istememdi. Antalya’da yaşıyorum burada deri ürünlerin ömrü çok uzun olmuyor.
Sıkıntısı neydi peki. İstanbul içi eve kendileri teslim ediyormuş. Sorun olunca da kendileri alıyor demek ki. Bu güzel bir hizmet.

Oturulan yer biraz ince mi uzun kullanım testi yapabildiniz mi acaba?

Sıkıntısı neydi peki. İstanbul içi eve kendileri teslim ediyormuş. Sorun olunca da kendileri alıyor demek ki. Bu güzel bir hizmet.

Oturulan yer biraz ince mi uzun kullanım testi yapabildiniz mi acaba?
Ben bu konuyu açtığım günden hemen sonra sipariş verdim. Aldığımda kullanıcı adımı ücretsiz yastığa yazacaklarını söylediler ve ben de doğal olarak kendime özel yastıktan sipariş ettim. Gelen yastık baştan savma olmadığı için (İşleme olarak yazılıyor, yapıştırılmamış) onun hazırlanması biraz zaman aldı. Bir süre koltuğu kullandım fakat koltuğun eğme mekanizmasında ve sağ kolçağında sonradan bir problem yaşandı. Bunu Whatsapp üzerinden ilettim kendim bir çözüm üretebileceğimi söylediler ve yapmam gerekeni anlattılar fakat bu sorunu çözmedi ve bahsettiğim işlemler başladı. Kargo şirketinin gelmesi de biraz zaman aldığı için bu kadar uzun süreye yayıldı hepsi.

Diğer sorunuza gelince, kendim bir test yapmadım fakat @Closery 'nin bu konusunun işinize yarayacağını düşünüyorum. Aldığımız koltuklar aynı model, sadece renk farkı var.

Memnun musunuz? Ben de almak istiyorum. Max bütçem 1350₺. Ders çalıştığımda rahat olması için alacağım. Koltuk dik olduğunda rahatlık nasıl oluyor?

Memnun musunuz? Ben de almak istiyorum. Max bütçem 1350₺. Ders çalıştığımda rahat olması için alacağım. Koltuk dik olduğunda rahatlık nasıl oluyor?
Dizi izlemediğim zaman ben de dik kullanıyorum. Yastığının ayarı bazen aşağı/yukarı kayıyor onun dışında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı