Diğer Hawk Gaming Chair Fab 3.399 TL

Hawk'ın bir yerlerinin sürekli bozulduğunu söyleyen çok kişi var. Bunu kullanan var mıdır acaba?

Cumartesi günü teslim aldım. Videoyu izleyerek 15 dakikada kurulumunu yaptım. İlk izlenimim sağlam ve kaliteli duruyor. Herhangi bir sorun yok. Boyun desteği biraz sert kalıyor, içinde kalın bir sünger var fakat süngeri çıkartıp içine elyaf veya pamuk koyulabilir. Onun dışında olumsuz bir şeyle karşılamadım.

Cumartesi günü teslim aldım. Videoyu izleyerek 15 dakikada kurulumunu yaptım. İlk izlenimim sağlam ve kaliteli duruyor. Herhangi bir sorun yok. Boyun desteği biraz sert kalıyor, içinde kalın bir sünger var fakat süngeri çıkartıp içine elyaf veya pamuk koyulabilir. Onun dışında olumsuz bir şeyle karşılamadım.
Boy kilo nedir hocam koltuk için ?

Hocam indirimde şu an ürün ama yine de dolar artmadı asgari ücret vsden 3k olan koltuğu 4k yaptılar 3400e indirim diyoruz artık.

Bende sipariş gecmek zorunda kaldim. Cok arastirdim ama boyun destekli ofis koltuklarina kadar baktim maalesef onlar bile en kotu 2,500 TL'den basliyor ve sirt tarafi tamamen file bezden olusuyor. Sirf amartisoru ve oturagi icin 2,500 TL veremezdim. Ben fiyati 2,600 TL iken almamistim. Ama maalesef alternatifini bulamadim icin bu fiyattan sipariş gectim.

Yeni konular

Geri
Yukarı