Hawk Gaming Chair nasıldır?

Ben de yeni aldım. 2 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Bir sorun yaşarsanız destekle iletişime geçebilirsiniz. Sorun çıkarmıyorlar ve çok ilgililer. Ben yastığımla ilgili çok küçük bir sorun yaşamama rağmen yenisini gönderelim dediler. Hatta direkt yeni koltuk gönderelim dediler ama ben istemedim. Türkiye'de ben böyle başka bir koltuk bulamadım. Kumaş olan versiyonu kullanıyorum ve ismini çokça duyduğumuz markalarda bile bulamamıştım. Yeni bir firma olduğu için çok yorum yapan yoktu ama yine de sipariş verdim ve siparişimden memnunum. İyi ki almışım. Sizin de memnum kalacağınızı düşünüyorum.
Hocam oturma kısmı biraz ince gibi geldi bana, uzun oturmalar sonucunda bir rahatsızlık oluyor mu ?

xDrive fırtına almadan önce çıksaydı büyük ihtimal alırdım bende gerçekten beğendim, bayağı geniş rahat ve kaliteli duruyor xDrive dışında baktığımda ülkemizde yapılıp da (hiçbiri tamamen yerli değil zaten) kaliteli duran başka marka görmemiştim ama Hawk gözüme güzel geldi. Umarım yeni modelleri daha tok ve kalın süngerli yaparlar, eğer süngerde çökme vs olmaya başlarsa ya da kısa süre sonra tahta plakaya oturmaya başlarsanız yazarsanız sevinirim. Hayırlı olsun :)

xDrive fırtına almadan önce çıksaydı büyük ihtimal alırdım bende gerçekten beğendim, bayağı geniş rahat ve kaliteli duruyor xDrive dışında baktığımda ülkemizde yapılıp da (hiçbiri tamamen yerli değil zaten) kaliteli duran başka marka görmemiştim ama Hawk gözüme güzel geldi. Umarım yeni modelleri daha tok ve kalın süngerli yaparlar, eğer süngerde çökme vs olmaya başlarsa ya da kısa süre sonra tahta plakaya oturmaya başlarsanız yazarsanız sevinirim. Hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim, yazarım tabii ki.

Dün akşam kolçaklardan biri kırıldı. Daha doğrusu kolçağın yükseklik ayarını yapmayı sağlayan anahtar kırıldı. Sanıyorum ki üzerine biraz yüklenmem sonucunda oldu bu (70 kiloyum). Aldığımdan beri her ihtimale karşı biraz korkak davranıyordum kolçaklara yüklenme konusunda ama böyle olacağını da düşünmemiştim. İçini açıp baktığımda kolçağın yükseklik ayarını yapan anahtarın plastik olduğunu fark ettim ve pek sağlam bir şey değildi. Yetkililere söylediğimde hemen yeni bir kolçak göndereceğiz dediler. O konuda bir sıkıntı yok ama kolçaklar konusunda bir iyileştirme bekliyorum. Umarım daha sağlam bir kolçak kullanırlar yeni ürünlerde.

Geri
Yukarı