Hawk Gaming Chair vs XDrive 15'li oyun koltuğu

LORD GRIM

Hectopat
Daha fazla  
Alan ve kullanan arkadaşlar bu iki koltuğu yorumlayıp, artısı ve eksilerini yazabilir mi? 1 haftaya 2 adet koltuk alacağım fakat kumaş mı yoksa deri koltuk mu alsam bilemedim. Kotuk başı maksimum bütçe 1.5-1.6, görüşlerinizi dört gözle bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hawkın kırmızı siyah deri modelini 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle koltuk gerçekten çok rahat sırtı 180 derece yatıyor. Biraz gıcırdaması vardı 3.günde yağlayınca düzeldi. Oturma süngeri çok rahat 1,80 boy 100 kiloyum çok rahat oturabiliyorum. Tek eksisi kolçağı diyebilirim kırılacak gibi ama sağa sola dönüyor ileri geri hareket edebiliyor. Ben gidip 1200 tl ye almıştım mağazasından

hawkın kırmızı siyah deri modelini 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle koltuk gerçekten çok rahat sırtı 180 derece yatıyor. Biraz gıcırdaması vardı 3.günde yağlayınca düzeldi. Oturma süngeri çok rahat 1,80 boy 100 kiloyum çok rahat oturabiliyorum. Tek eksisi kolçağı diyebilirim kırılacak gibi ama sağa sola dönüyor ileri geri hareket edebiliyor. Ben gidip 1200 tl ye almıştım mağazasından
Hawkın kumaş koltuğundan sipariş verdim ve gelmesini bekliyorum şuan. Geldiğinde görüşlerimi belirtirim.

Hocam geldiyse yazabilir misiniz?
Hocam dün elime ulaştı ve tam beklediğim gibi geldi. Şahsen oldukça beğendim ve tavsiye ederim. Merak ettiğiniz detayları belirtirseniz, o detayları söyleyebilirim. Aynı koltuktan kardeşime de sipariş verdim, şimdi onu bekliyorum :D. 850-900 bütçe aralığında bir arkadaşım başka bir koltuk aldı ve bana da tavsiye etti, eğer bütçe ile ilgili sıkıntılarınız varsa diye markanın sitesini bırakıyorum "xrancer.com".

Hocam dün elime ulaştı ve tam beklediğim gibi geldi. Şahsen oldukça beğendim ve tavsiye ederim. Merak ettiğiniz detayları belirtirseniz, o detayları söyleyebilirim. Aynı koltuktan kardeşime de sipariş verdim, şimdi onu bekliyorum :D. 850-900 bütçe aralığında bir arkadaşım başka bir koltuk aldı ve bana da tavsiye etti, eğer bütçe ile ilgili sıkıntılarınız varsa diye markanın sitesini bırakıyorum

Hocam sırt kısmı ve oturak kısmının süngerlerini merak ediyorum. Rahat mı? Sırt kısmı yastıkları kaldırınca düz olacağı için rahat değilmiş gibi gözüküyor. Rahat mı, siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam dün elime ulaştı ve tam beklediğim gibi geldi. Şahsen oldukça beğendim ve tavsiye ederim. Merak ettiğiniz detayları belirtirseniz, o detayları söyleyebilirim. Aynı koltuktan kardeşime de sipariş verdim, şimdi onu bekliyorum :D. 850-900 bütçe aralığında bir arkadaşım başka bir koltuk aldı ve bana da tavsiye etti, eğer bütçe ile ilgili sıkıntılarınız varsa diye markanın sitesini bırakıyorum "xrancer.com".
Oturulan yerleri kumaş yazıyor sanırım ama çok açıklayıcı olmamış sitesinde. Alan arkadaşınızın yorumları nedir? Memnun mu?

Kullandığım model tamamen kumaş. Daha rahat görebilmeniz için fotoğraf yükledim. Yastıklar oldukça rahat, duruma göre yukarıya falan kaldırıyorum yastıkları o şekilde de bir problem yaratmadı gayet hoşuma gitti.

Dosya Ekleri

• IMG_20210302_141728.jpg
    IMG_20210302_141728.jpg
    417 KB · Görüntüleme: 228
  • IMG_20210302_141738.jpg
    IMG_20210302_141738.jpg
    149,6 KB · Görüntüleme: 232
  • IMG_20210302_141812.jpg
    IMG_20210302_141812.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 253
  • IMG_20210302_141825.jpg
    IMG_20210302_141825.jpg
    157,3 KB · Görüntüleme: 230
Ben de Hawk fab4 kullanıyorum. Söylendiği kadar rahat değil. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız sizi Try-Hard konumda olacak kadar dik yapmıyor koltuk. Kafanızı yaslamaya çalışsanız en dik halinde bile bir miktar yukarıya bakıyorsunuz. Kolçakları çok ileride. Biraz bile yatırsanız koltuğu kolunuz denk gelmiyor.

Ders
Ben de Hawk fab4 kullanıyorum. Söylendiği kadar rahat değil. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız sizi Try-Hard konumda olacak kadar dik yapmıyor koltuk. Kafanızı yaslamaya çalışsanız en dik halinde bile bir miktar yukarıya bakıyorsunuz. Kolçakları çok ileride. Biraz bile yatırsanız koltuğu kolunuz denk gelmiyor.
Çalışırken de kullanacağım için dik olması önemliydi benim için :( Bu kadar araştırırsam hiçbir koltuğu alamayacağım sanırım. Bu fiyat aralığında her koltuğun bir sıkıntısı var gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı