Hawk koltuk alınır mı?

zRaKz

Centipat
Daha fazla  
Hawk koltuk almayı düşünüyorum indirim kodu falan var mı bulamadim ben bir de kullanan varsa bir soruni falan var mı?

Hawk koltuk almayı düşünüyorum indirim kodu falan var mı bulamadim ben bir de kullanan varsa bir soruni falan var mı?

Ben fab modelini kullanıyorum koltuğun oturma kısmı hafif sallanıyor ve kollarda hafif oynamalar var onun dışında bir sorunu yok xDrive toryum modeli ile sanırım fiyatları yakın onu da arkadaşımda denedim farklı ise hawk ın oturma süngeri daha ince ve sert toryumda daha kalın ve yumuşak en olarak hawk daha geniş ve hawk için yazdığım sallanma oynama konuları xDrive toryumda da geçerli onun dışında merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Ben fab modelini kullanıyorum koltuğun oturma kısmı hafif sallanıyor ve kollarda hafif oynamalar var onun dışında bir sorunu yok xDrive toryum modeli ile sanırım fiyatları yakın onu da arkadaşımda denedim farklı ise hawk ın oturma süngeri daha ince ve sert toryumda daha kalın ve yumuşak en olarak hawk daha geniş ve hawk için yazdığım sallanma oynama konuları xDrive toryumda da geçerli onun dışında merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Koltuğun kolları pek yumuşak değil her iki markada da benim dirseklerimi ağrıtıyor uzun süre oyun oynadığımda onun için ayrı olarak sünger satıyorlar o da 350 TL fakat stokta yok yazıyor ve sırt yastığı benim koltuğumda aradaki boşluğa kayıyor ve o biraz rahatsız ediyor benim bilmediğim bir yöntem varsa kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Hawk fab v4 kullanıyorum şahsen memnun kalmadım. Kalmamamın sebebi bel yastığı da boyun yastığı da çok sert ve hiç bir fayda sağladıklarını düşünmüyorum. Gece yatarken belim eskisine göre daha çok ağrıyor bile diyebilirim.

Geri
Yukarı