Hayalde başkalarıyla konuşmak

Lunaa

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhaba size bir sorunumu anlatmak istiyorum ve düşüncülerinizi almak istiyorum sorunum şu ki ben sürekli durduk yere başkalarıyla hayalimde konuşuyorum mesela Celal Şengör'le konuşuyorum ona bir şeyler diyorum Ya da oyun oynarken yok kanka falan diyorum arkadaşımla konuşuyormuşum gibi anlatıyorum bir şeyleri ve bunun farkında olmama rağmen hala devam ediyorum. İstemeden asosyal biride değilim veya öz güvensiz de değilim aşırı öz güvenli biriyim ve bu 2 senedir böyle olmaya başladı tahminime göre eskiden böyle bir şeyim yoktu sizce ben hasta mıyım sorunum ne?

Son düzenleme:
O kişi aslında orada yoksa yine kendi kendinize konuşmuş oluyorsunuz.

Her zaman her yerde yapmıyorsanız ara ara bunun bir sıkıntısı yok bence.

Bir de hocam, farklı düşünmeyin ama, Celal Şengör neden? 🙂

Hocam doktora görünseniz iyi olur en kısa zamanda şizofreni belirtisi taşıyorsunuz ileriki zamanlarda bunun farkına varamayacak düzeye geleceksiniz.

Bir de hocam, farklı düşünmeyin ama, celal şengör neden? 🙂

Bu kadar hafife alınmamalı doktora görünse iyi olur en kısa zamanda.

Bir de hocam, farklı düşünmeyin ama, celal şengör neden? 🙂

Kendisini çok seviyorum.
Hocam doktora görünseniz iyi olur en kısa zamanda şizofreni belirtisi taşıyorsunuz ileriki zamanlarda bunun farkına varamayacak düzeye geleceksiniz.

Bu kadar hafife alınmamalı doktora görünse iyi olur en kısa zamanda.
nereye gitmeliyim

Ben de bazen kendi kendime bir şeyler diyorum da kimseden cevap beklediğim olmuyor. Söyle-geç misali. Dönüp tekrar üstünden hiç geçmiyorum.

Neden Celal Şengör olduğunu öğrenmeye çalışmamın sebebi de sorunla ilgiliydi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı