Hayalinizdeki GTA 6

Türkçe seslendirme ile gelmesi.
Optimizasyonu güzel olması. GT730 bile 1080P orta ayarda sabit 60 FPS alabilsin.
Boyutunun fazla olmaması. SSD fiyatları uçtu ve fazla GB olması sorun.
Fiyatının en fazla 80 TL olması. Normalde 60 diyecektim ama acıdığım için demedim.
Online kısmında sunucu ve hile sorunu olmaması.
Çıktıktan 10 yıl sonra bile dönüp grafikleri efsane diyebilecek kadar güzel olması.
Online kısmında çeşitli güzel görevlerin olması.

Hikaye ve harita kısmını ellemiyorum. Rockstar Games halleder.
Adana'da geçse güzel olurdu. Yaşadığım şehri gezerdim.
Aynen. Benim PC 300 FPS alır 4K o zaman.

Diğer GTA serilerinde olan karakterler. Birde Manhunt'un ana karakteri James Earl Cash'ten yan görev almak filan. Bu gibi özellikler hoştur. Mesela Modern Warfare serisinde eski karakterlerle savaşmak nasıl zevkliyse,GTA da bu da olabilir.

80'lerde geçmesi -ki pek mümkün gözükmüyor-. GTA4'ünkü gibi bir fizik motoru, sürüş hissiyatı -o da mümkün gözükmüyor-
Kısacası beklediğimiz özellikler olmayacak.

Diğer GTA oyunlarının aksine kaliteli bir hikaye. Önceki GTA oyunlarının hikayeleri gerçekten çok kötüydü. San Andreas aralarından en iyisi, kaldi ki o da kötü. Onun dışında güzel grafikler olmasını isterim tabii ki.

GTA 4 hikayesi der susarım. Büyük ihtimalle GTA 6 da bir kadın karakterin ve erkek karakterin kardesliginin intikam hikayesini oynayacağız.

Bence kötü bir çıkış yapacak çünkü insanlar yıllardır bekliyor haliyle farklı farklı hayal ettiler GTA 5'ten ne kadar farklı olabilir bilmiyorum belki karakter hareketlerinin daha iyi olur.

Dostum RDR1'den sonra RDR 2 geldi ve o atmosfer grafikler yapay zeka... Hepsi harika. Üstüne ne koycaklarsa abanmislar. Rockstar bu abi. Yapar her şeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı