Hayat nasıl gidiyor?

Şu aralar hiç iyi gitmiyor. Yeni aldığım sistem arızalı çıkınca kafamdan kaynar sular töküldü ne yapacağımı şaşırdım. Teknik servise gönderdim o süreci takip ediyorum bütün hayallerim yıkıldı şu andan itibaren bide firma itopya olunca. Bilmiyorum şu son 1-2 haftadır kafam hiç yerinde değil.

Katılıyorum, Arkadaşımıza gerekli cevabı verdim. Ancak o Din üzerinden ilerlemeye devam ediyor ve kendi Din'i gerçek gibi davranıyor, Neyse ki Koyun olmak genlerinde var :)
Sizden ricam bana koyun olduğumu savunduğum sistemin bir açığını bularak kanıtlamanız. Bakın rica ediyorum bende sizin gibi vazgeçicem yalan diyeceğim sadece benim inandığım o 600 sayfa içerisinde 1 tane yalan, uyuşmazlık bulmanız. Zor mu bu kadar?

Sizden ricam bana koyun olduğumu savunduğum sistemin bir açığını bularak kanıtlamanız. Bakın rica ediyorum bende sizin gibi vazgeçicem yalan diyeceğim sadece benim inandığım o 600 sayfa içerisinde 1 tane yalan, uyuşmazlık bulmanız. Zor mu bu kadar?
Güzel kardeşim konu'yu saptırdık iyice, Kadınlara hiçbir hak tanımayıp 'İnek' Muamelesi yapan sizin dininiz benim değil. Dinler ile ilgili öğrenmek istediklerinizi konu açarak sorabilirsiniz.

Güzel kardeşim konu'yu saptırdık iyice, Kadınlara hiçbir hak tanımayıp 'İnek' Muamelesi yapan sizin dininiz benim değil. Dinler ile ilgili öğrenmek istediklerinizi konu açarak sorabilirsiniz.
Bu konuda katılıyorum, konu dışına çıktık. Bir konu açacağım ve cidden sizin de yorumlarınızı merak ediyorum oraya bekliyorum.

Ara sıra örseliyoruz ama yine de tutunduğumuz dal sağlam :)

Sıkıntı nedir dostum? Yardımcı olabilecek arkadaş kaynıyor burası :)
Her sıkıntımda konu açıyorum zaten. Durumun farkındayım o yüzden buradayım. :) Ama buradakiler bile çözemiyor çok mantıksız problemlerim var. ETS2'ye girince direksiyonumun force feedback özelliği yok oluyor şuan ve PC yeniden başlatınca masaüstündeki klasörler, mouse yüklenmiyor donuyor bazen. Tekrar tekrar başlatınca görüntü gelmiyor ekran kartının güç kablosunu tak çıkar yapıyorum vs vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı