Hayata olan bıkkınlık

Sen dert görmemişsin. Vah vah, sevdiği kişiden red aldığı için hayattan bıkmış... Ailesiyle kavga etmiş ve arkadaşlığı bitmiş. Yahu böyle dert düşmanımın başına gelmesin, yüce Allah'ım nasıl sınıyor bizleri...(isyan etmeden önce kendinden beterleri görüp şükür edeceksin. Sen bunları yaşayıp hayattan bıktıysan daha sıkıntı görmemişsin demektir.)
Ben Müslüman değilim bu yüzden kendine sakla düşüncelerini. Ve kimin ne sıkıntı çektiğini anlayamazsın. Ailemdeki sağlık sorunlarıyla bogusuyorum.

Ben Müslüman değilim, bu yüzden kendine sakla düşüncelerini. Ve kimin ne sıkıntı çektiğini anlayamazsın. Ailemdeki sağlık sorunlarıyla boğuşuyorum.
🤣🤣🤣 Cidden çok güldüm. Müneccim olmadığım için senin neye inandığını bilemiyorum maalesef😂 İroni yaptığımı da anlamadın sanırım.

Merhaba arkadaşlar. Size bir sorunumu anlatmak istiyorum. Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamıyorum. Hayatımda ailemden çok güvendiğim arkadaşlardan ayrıldım, çok daha iyi arkadaşlar edindim, ailemle kavga ettim, hoşlandığım kişiden red yedim, en çok değer verdiğim arkadaşım bir anda konuşmayı kesti. Hoşlandığım kişiden artık hoşlanmıyorum, arkadaşlarla yeniden barıştım fakat hala içimde bir boşluk var. Sebepsiz bir şey. Psikolojik tedavi aldım 4 yıl sinir ve obsesif kompulsif bozukluğu için. Obsesif kompulsif bozukluğunu atlattım fakat siniri atlatamadım. Nasıl hayatımı yola sokabilirim?

Bu yaşta bu kadar sorun ağir gelmiş üzüldüm sana:üzgün::üzgün:

Merhaba arkadaşlar. Size bir sorunumu anlatmak istiyorum. Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamıyorum. Hayatımda ailemden çok güvendiğim arkadaşlardan ayrıldım, çok daha iyi arkadaşlar edindim, ailemle kavga ettim, hoşlandığım kişiden red yedim, en çok değer verdiğim arkadaşım bir anda konuşmayı kesti. Hoşlandığım kişiden artık hoşlanmıyorum, arkadaşlarla yeniden barıştım fakat hala içimde bir boşluk var. Sebepsiz bir şey. Psikolojik tedavi aldım 4 yıl sinir ve obsesif kompulsif bozukluğu için. Obsesif kompulsif bozukluğunu atlattım fakat siniri atlatamadım. Nasıl hayatımı yola sokabilirim?

"Bu kapatır her deliğini, tek başıma bir garnizonum!
Haksız olan köpekler benimle yaşar sorun;
Beynim emrediyor başar zoru, dostların kaşarsa korun
Ben artık tekim, sırtımsa hançer izleriyle dolu."

Yaşına göre çok normal bir durum. Kendine bir uğraş edin bu teknoloji olabilir müzik yapmak evcil hayvan beslemek dil öğrenmek en azından birine yoğunlaşarak birçok sıkıntının seni eskisi kadar etkilemediğini göreceksin. Tecrübe ile sabittir.

Yeni konular

Geri
Yukarı