Hayatı öğretecek ve yardımcı olacak kitaplar

Xed

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben kitap okuyan birisi değilim fakat okumadığım için bazı insanlardan ne kadar geri kaldığımı fark ettim bugün ve gerçekten fazlasıyla kitap okuma isteği geldi ama ben böyle genelde realizm yani gerçekçiliği severim, bana böyle aşkı anlatan hayatı anlatan, sevgiyi anlatan bir insan nasıl olması gerekiyorsa öyle olmayı, kendisi gibi olmayı anlatan kitaplardan önerir misiniz? Genellikle aşk hayatı ilgimi çeker, duygusal ve romantik konuları çok severim ve merak duyarım, bana aşkı anlatan a kitabını önerir misiniz ya da aşıkken ne mi yapmalıyım, bunun için b kitabını al der misiniz? Hayatı anlatan, gerçekçi olan tüm kitapları okuyabilirim, önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Suç ve Ceza
Aşk, korku, sevgi, nefret, şüphe bu duyguları yoğun şekilde bu kitapta bulacaksın.
İki Şehrim Hikayesi
Güzel bir aşk hikayesi, Fransız İhtilalinde geçiyor
Sefiller
Aşk, sevgi, direniş, zengin fakir ayrımı
Paris Komünü (1871) döneminde geçiyor. Diğer insanlar tarafından kötü olarak bilinen, aslında iyi olan bir hapishane kaçağının fakir bir yetimi evlat edinmesi ile başlıyor.

Suç ve Ceza
Aşk, korku, sevgi, nefret, şüphe bu duyguları yoğun şekilde bu kitapta bulacaksın.
İki Şehrim Hikayesi
Güzel bir aşk hikayesi, Fransız İhtilalinde geçiyor
Sefiller
Aşk, sevgi, direniş, zengin fakir ayrımı
Paris Komünü (1871) döneminde geçiyor. Diğer insanlar tarafından kötü olarak bilinen, aslında iyi olan bir hapishane kaçağının fakir bir yetimi evlat edinmesi ile başlıyor.
Hepsini okuyacağımdan emin olabilirsin dostum çok teşekkür ederim

çuQUr:yAmaÇ'ıN dÖNüŞü (!)
Şaka bir yana ben o tür kitaplar çok okumuyorum. Oyunlar ve roman türlerine yöneliyorum.

12 Rules For Life: An Antidote to Chaos / Jordan Peterson
Türkçesi var mı? Bilmiyorum, ama varsa alıp mutlaka okuyun, pişman olmayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı