Hayatım ile İlgili Tüm Gerçekleri İtiraf Ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Japonya - Akihabara
Merhaba, arkadaşlar bütün hayatımı anlatacağım size.
Öncelikle ben 1999 27 temmuz'da doğdum.
Annem boşandı beni terketti.
Babannem 2 sene önce öldü.
Babam ile dedem ile yaşıyorum.
Hep babamın zoruyla ders çalışırdım, kendi kendime gayret göstermedim hayatımda çok tembeldim kabul ediyorum itiraf ediyorum ve biliyorum bunları duyunca benim hakkımda kötü düşünceler gelebilir. :(
Sevgilim hiç olmadı olması için sanal Facebook üzerinden edinmeye çalıştım ama başaramadım. İnsanlar bana tipsiz diyordu hep alay ediyorlardı. Okulda şuana kadar bir erkek veya kız arkadaşım hiç olmadı hayatımda arkadaşlık nedir bilmiyorum sosyalleşemiyorum empati kuramıyorum bir türlü insanların düşüncelerini anlayamıyorum.
Çok geç saatlerde uyurum saat 5 gibi. Okul olmadığı zaman tüm hayatım yemek yemek, bilgisayara geçmek uyanmak ve uyumak şeklinde geçiriyorum.
Nida diye bir kız arkadaşımdı sanaldı o da Facebook üzerindendi. O bana demişti ki "Söylemem gereken bir şey var." demişti bende merak etmiştim ardından 3 gün sonra bana şöyle demişti; "Erdem, galiba senden hoşlanıyorum." demişti ilişkimiz başlamıştı 2 gün sonra benden ayrıldı. Ayrılmanın sebepi ise "Ben ondan bir yaş büyük olduğum için uygun görmemiş ve sevgili edinmek için çok erken yaşta olduğumu düşünüyorum." diye düşündüğü için benden ayrıldı. Kalbimi kırdı, kıza sonra kızdım. Beni üzdü çünkü. Benden hemen ayrılınca kıza kötü davrandım, sert davrandım, üzerine gittim. Sonra gidince bu sefer kız ağladı ve şöyle dedi "Erdem üzgünüm ama senle sevgili olamam ama arkadaş olarak kalabiliriz." dedi. Daha sonra Ömer diye bir Azerbaycan'lı erkek arkadaşım var sanaldan o da. Arkadaş çok karizmatikti. Onun sevgilisi oldu 13 yaşında. Benden 2 yaş küçük ancak bütün kızları mıknatıs gibi çekiyor kendisine. Bütün kızlar onunla sevgili olmak istiyor. Kızlar o erkek için kavgaya bölünürken ben zavallılar gibi Facebook'ta sevgilim niye yok diye ağlıyordum. Ve bana güvenen kankalarımdan yardım istemiştim. Doğukan denen arkadaşım kankam demişti ki; "Erdem sanaldan sevgili edinemezsin okulda gerçek hayatta edinebilirsin." demişti. Facebook sitesinde çoğu kız bana antici olmuştu hatta 500 beğeni alan "Erdem salaktır" diye sayfayla rezil olmuştum. Kızların bana bu sayfayı açmasının sebebi sevgili edinmeye çalıştığım için. Kızlar sanıyorlar "Erdem kızıma neden yavşadın?" diye soruyorlar, kızıyorlar. Ben bir gün kafayı yemiştim artık sinir hastası olmuştum Facebook hesabımı dondurmuştum sonra açtım kankalarım üzülmüştü "Erdem, böyle bir şey yapma lütfen bir daha sakın dondurma bir daha değmez." demişti.
Ayrıca iki sınıf geriden gidiyorum. 7.sınıf ortaokuldayım.
Benimle kanka olmak isteyen varsa isterseniz Facebook üzerinden bana arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Mod Notu: Erdem ne kadar zorluklarda geçirsen, sosyalleşmek istesen de senin güvenliğin için sosyal paylaşım, mail gibi linklerini paylaşmak yasaktır. Bu sebeple Facebook hesabının linkini silmiş bulunuyoruz.

Karne notum:

10473615_316569711839473_945459879133000720_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen boş ver kızları daha doğrusu insanları sen olduğun gibi ol. Eğer çok istiyorsan zamanı geldiğinde seni seven birisi çıkar karşına ama şimdi küçüksün 15 yaşındasın sanırım.

Niye sevgili edinmeye çalışıyorsun ki. Takıl kankalarınla hayatını yaşa elbet bir gün karşına biri gelecektir zaten olması için bu kadar çabalamaya gerek yok kendini hırpalıyosun boş yere.

Disconnect (2012) - IMDb
Bu filmi andırdı hikayen. Umarım büyüdükçe düzelirsin. Kız arkadaşa ihtiyacın yok ama okulundan erkeklerle arkadaş olmaya çalış. Dene en azından.

Sanırım ergenlik dönemindesiniz ve zor günler geçirmişsiniz. Size tavsiyem daha yaşınız genç. Sizden önemli bir şey yoktur.

Hocam ağlayacaktım valla. Hem boş ver takma kafana böyle şeyleri. Kızlar kendileri kaybeder. Sen kitap yazsan hiç sıkılmadan okurum. :)

Seni şimdi daha iyi anlıyorum Erdem... Hepimizin zor zamanları olmuştur. Fakat üstesinden gelmek gene bize düşer. Daha yaşın küçük. Şu an liseye geçiyorsun sanırım. Yaşadıklarını geride bırak. Sosyalleşmeye çalış. Tanıştığın insanların üzerinde iyi bir iz bırak. Böylece onlarda sana yakınlaşacaktır. Çevrendekilere çok samimi ve tabir doğruysa delikanlı olmadıkça hiçbir şeyini buradaki gibi anlatma. Spor yap. Kızları kafana takma. Nasıl olmak istiyorsan öyle davran. Ve en önemlisi ailenle iyi geçin. Çünkü hayatında en büyük destekçin onlardır.

Kızlar mı? Emin ol sadece %10'luk kesiminin beyni var, takmaya değmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı