Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

rydn

Hectopat
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
3.658
Çözümler
11
Benim hiç kız arkadaşım ya da kız dostum olmadı o yüzden dedim sinirlenmenize gerek yok.
Ne sinirlenmesi. Sadece sormuştum.
Belki o kız denk gelmemiştir daha.

@rydn ben olsam o kızla sanırım arkadaş kalamazdım.
Neden ki? Sevgili olamamamızda ikimizin de suçu yoktu. Bir şeyimiz uyuşmuyordu ama ne olduğunu bilmiyoruz ve artık aramızda bir hoşlantı yok. Hoşlantıdan çok hayranlık veya yakınlık var. Başta çok kızdım kendime. Şimdi iyi ki sevgili değiliz diyorum. Zaten şu an hayatımda başkası var.
 

rydn

Hectopat
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
3.658
Çözümler
11
@rydn burada biraz da kızın karakteri de devreye giriyor aslında. Çoğu kızın birden fazla alternatifi olduğu için umursamıyor.
Başta öyle düşündüm. Ciddi konuşmamızda baya döktük içimizi. Flörtlük dönemimizde sadece biz vardık.
Alternatiflerimiz yoktu. Yazı olarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama ikimizin de karşılıklıydı. Sevgili yaptığımda adıma çok mutlu olmuştu. O istemiyordu en son (benle alakalı değil). Bu birlikte olamayacağımızı düşünüdüğümüz dönem. Derdimi sadece O yakın arkadaşıma ve abimin sevgilisine anlatıyordum. O da derdini yakın olduğumuz arkadaşımıza anlatıyormuş. Yani her şeyi o biliyordu. Zorlamamızı istemiyordu artık. Ona da baskı oluyordu. Biz de bıraktık. Şimdiki halimiz çok daha iyi.
Tabii ki bu durum her kızda aynı değil ama benimki umursamamazlık değildi.
 

SouSage

Decipat
Katılım
12 Nisan 2021
Mesajlar
2.249
Çözümler
7
Yer
Konoha
Bi' kız arkadaşım vardı (sevgilim değil). Onunla o kadar yakınız ki. Hani kardeşim desem yeridir. Her yere birlikte gideriz. Arkadaş ortamı arasında hep yan yanayız falan. İkimiz de NBA hayranıyız. Birlikte bazı geceler maçlara kalkıyoruz. Hava kötüyse Discord üzerinde iyiyse birimizin evine gidiyoruz falan. Bir gece evleri boştu. Ailesi yazlık bakmaya gitmişti. Hiç unutmuyorum 17 Aralık 2021 saat 2.43'te bana yazdı. Gsw maçına bize gelsene diye. Onların evi de dehşet büyük. Maç izlemek ayrı zevkli oluyor onlarda. Olur dedim. Giyinirken bir arkadaşım bende kalıyor sorun olur mu dedi. Yok dedim ne olacak. Giyindim evden birkaç cips falan aldım çıktım. Motorla gidecektim ama yerler de ıslaktı. Yemedi :D hava da buz gibi ama yürüken huzur var içimde. Neyse geldim işte karşıladılar. Arkadaşıyla da tanıştım ama kız nasıl güzel nasıl. O kadar sıcak, samimi ve güzel ki. Bir de gecenin o saatinde gerçeklik algımı kaybetmiş gibi başım dönüyor. Mutfağa girdik maç başlayana kadar bir şeyler hazırladık. Zaten bulk dönemimdeydim. Ne bulsam yiyorum. Bu yemekler de iyi yaramıştı :D hazırlarken de sohbet ediyoruz. Mükemmel bir sohbet dönüyor. Neyse atıştırmalıkları aldık yukarıya çıkarttık. Maç başladı. Kız az çok biliyor ama öğrenmek istiyor. İkimiz anlatıyoruz işte. O günüm de çok yorucu geçmişti. Ağır bir basket antrenmanı sonrası basmaya gitmiştik. Maçı izlerken dik duramıyordum. Yakın arkadaşımın omzuna yatacaktım ama sakatlamıştı. Ben bunu unutarak yaslandım. Şaka niyetine vurdu. O kız da gel bana yaslan dedi. Yaslandım kız da kolunu omuzuma attı. Kendimi o kadar huzurlu hissediyorum ki şimdi yazarken bile şey oldum. Kalbim çok hızlı atıyor. Maç boyunca hala sohbet çeviriyoruz. O sıra kızdan Instagram, Spotify almıştım.
Kız da Snap'ini vermişti. O maç öyle geçti. Saat 7 mi ne olmuştu. Eve gidecek halim yoktu. Annemlere yazdım. Orada kalmıştım gece. Öğleye doğru uyandık. Hafta sonuydu. Kahvaltıya börekçiye gitmiştik. O gün de bayağı bir şey yapmıştık. Neyse gün geçtikçe kıza olan ilgim, hoşlantım artıyor. Sürekli yazışmaya başladık. Başta 3'ümüz buluşuyorduk. Daha sonradan onunla özel buluşmaya başladık. Yakın arkadaşımın da haberi var ve o da mutlu bizim adımıza. Daha sevgili değildik ama flörtleşiyorduk. Benim aklımdan çıkmıyor kız. Aşık olmuştum. Birbirimizden hoşlanıyorduk ama kızla sevgili olamayacağız gibi bir his doğmaya başladı içimde. Nasıl bir şey anlatamam ama birbirimize uygun aşıklar değildik. İki aşıktan çok yakın arkadaş gibi ilerliyorduk ve bir gün oturduk bayağı uzun konuşmuştuk. Sevgimiz karşılıklıydı ama yapamayacağımızı biliyorduk ve anlamıştık. Ben 2 hafta kendime gelemedim (yaptığım mallıkmış). Artık flört değildik ama aramızdaki ilişki çok iyiydi. O yakın arkadaşım gibi o da artık çok yakındı. Hani sevdiğin birinden yakın arkadaş olunmaz denir ya. İlk kez öyle bir şey olmamıştı. Şu an ikisiyle de hala çok yakınım. İkisi de kardeşim gibi.

Bu saçma anımı okurken harcadığınız zaman için kusura bakmayın.

Şair ne anlatmış diye bilim insanlarına götürün bune diye geri yollar.
 

Yeni konular

Yukarı