Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Benim mesleğim değil. Üstelik bulan kişi 14 yaşındaki genç adam. Sistem bu konuda açık veriyorsa aslında bunların suçu çünkü daha bu mesleğin içinde bile değil çocuk. Evet, bu büyük bir suç çünkü her şey ama her şey gözüküyor.
14 yaşında olması veya açığı kullanması durumu yasallaştırmıyor. Hakim karşısında bile bazı bilgileri karşıdaki kişinin onayı olmadan paylaşmak suç sayılabiliyor. Yanlış anlamayın amacım inatlaşmak değil sadece arkadaşınızın dikkat etmesi için söylüyorum zira KVKK kapsamında küçümsenecek bir suç değil.

KS
KS
333365

333365

Terapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
@cinar_yasarrr, bilemiyorum be dostum. Umursadığımdan değil 10 sene geçti zaten. O zamanki aklımla, şimdiki aklım da bir değil zaten. O 10 senede çok olay yaşadım, çok olgunlaştım ve tek diyeceğim şey kimse için değmiyor. Öyle bir yazayım dedim bu yazıyı.

cinar_yasarrr

Decipat
Yer
İstanbul
@cinar_yasarrr, bilemiyorum be dostum. Umursadığımdan değil 10 sene geçti zaten. O zamanki aklımla, şimdiki aklım da bir değil zaten. O 10 senede çok olay yaşadım, çok olgunlaştım ve tek diyeceğim şey kimse için değmiyor. Öyle bir yazayım dedim bu yazıyı.
Değmiyor tabi fakat haksız olmadığınız konularda kendinizi haksız gibi görmeyin, özgüveniniz düşük mü? Çünkü benim de özgüvenim çok düşüktü bir aralar ve haklı olduğum konularda kendimi haksız görüyordum.

Yeni konular

Yukarı