Hayatımda hiç hikayeli oyun oynamadım, oyun tavsiyesi

Her türden azar azar koydum açıkçası. Biraz eski oyunlar bunlar. Ancak yeni oyunlar oynamak istiyorsan zaten senin gibi herkesin oynayabileceği tarzda yapıyorlar artık. Varsa elinde bir konsol PS3,PS4 fark etmez; ona çıkmış oyunları al ve oyna. Bu kadar basit aslında. Ama ilk önerim COD 4. Birçok oyun dünyası onun yarattığı sinematik sunum ile ilerledi yıllarca.
Shadow of the Colossus ya da The Last Guardian
Far Cry 3
Hitman Absolution
Spec Ops: The Line
Assassin's Creed II
Call of Duty 4: Modern Warfare
Portal
Uncharted serisi
GTA serisi
Half Life serisi
Mafia

Eğer çok yeni oyunlar istiyorsan:
Horizon Zero Dawn
Spider-Man
Far Cry 5
Assassin's Creed Odyssey

Max Payne serisiyle başlayabilirsin, oyunlar çok uzun değil, uzun ara sahneler yok ve özellikle ilk iki oyun kalburüstü hikayeye sahip. Biraz daha derin hikayesi olsun diyorsan BioShock serisi.

Half-Life 1 oynamadan 2 ile ne oluyoruz demez mi yahu. :) Bu yaratıklar nerden geldi, bizim rolümüz nedir bu hikayede demez mi. İlk oyun da en az ikinci oyun kadar güzel zaten.
3 yıl oldu, biliyorum ama Half-Life 1 online oyun oynayan birini zorlar.
Bu arada oyunlarla aranız nasıl şuanda?

3 yıl oldu, biliyorum ama Half-Life 1 online oyun oynayan birini zorlar.
Bu arada oyunlarla aranız nasıl şuanda?
Genelde arkadaşlarımla TF2 veya Fallout 76 oynuyorum. Vakit ayırabilirsem Fallout 2'yi tekrar bitirmeye çalışıyorum. 2077 ve Horizon Zero Dawn yarım kaldı onları da bitirmek istiyorum ama vaktim olmuyor.

Genelde arkadaşlarımla TF2 veya Fallout 76 oynuyorum. Vakit ayırabilirsem Fallout 2'yi tekrar bitirmeye çalışıyorum. 2077 ve Horizon Zero Dawn yarım kaldı onları da bitirmek istiyorum ama vaktim olmuyor.
TF2'yi bende oynuyorum. Gerçekten en iyi online oyun bence. LazyPurple'ın dediği gibi sonu olmayan bir harikalık ustası.
Basit eğlencedeki sorunları saymazsak.

Yeni konular

Geri
Yukarı