Hayatımdan kısa bir parça sadece

Alperİrfanoglu

Decapat
Daha fazla  
Bu konuyu sadece içimi dökecek birisi olmadığı için yazıyorum

16 yaşındayım İstanbul'dayım.
Aile içi sürekli kavga ediyoruz annem ben abim ben o şekil.
Sevdiğim bir kız vardı onunla birlikte AVM'ye gitmiştik telefonundan bebeğim diye başkasının aradığını gördüm ve kızın korkuyla telefonu kapıp kimdi o diye sorduğumda kekeleyerek bir şeyler söylemesini gördüm orada zaten ne olduğunu anladım.
Ortaokulda çok dışlanıyordum br keresinde buluşmaya çağırmıştı beni bir arkadaşım buluşma gününde oraya gittiğimde biz seni çağırmadık peşimize köpek gibi takıldın dediler orada zaten ne hissettiğimi kimse anlayamaz.
En yakın arkadaşım dediğim kişi kendisini aylarca üzen ağlatan eski sevgilisi ve kendisini defalarca kez satan arkadaşlarını bana tercih etti.
Geçen perşembe günü kız ve bu arkadaş sahte hesap ile sosyal medyadan beni işletti duygularım ile oynadıklarını anlamam pek uzun sürmedi ama çok da büyük koydu psikolojik olarak.

İş yerindeki bir abim bana insanlara çok iyi yardımcı sevgili yaklaştığın için böyle şeyler yaşıyorsun demişti bunu anlamam işte çok uzun sürdü.
Sizce gerçekten de iyi birisi olunca sürekli üzülmek normal mi yoksa karşımıza çıkan insanlar mı böyle bizi kullanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdiğim bir kız vardı onunla birlikte AVM'ye gitmiştik telefonundan bebeğim diye başkasının aradığını gördüm ve kızın korkuyla telefonu kapıp kimdi o diye sorduğumda kekeleyerek bir şeyler söylemesini gördüm orada zaten ne olduğunu anladım.
Kimse dört dörtlük bir insan değil maalesef. İnsanların çoğu birbirini çıkar için kullanmak peşinde, dün elemanın teki de gelmiş üniversitede erkekler nasıl kandırıyor diye konu açıyor. Erkekler bu konuda daha sinsiymiş falan falan diyordu. Genelleme yapma diye birçok sefer dedik ama bildiğini okumaya devam etmişti. O kişiyi etiketlemeyeceğim, hedef göstermeye girer. Şimdi bu arkadaşın suçu neydi?

En yakın arkadaşım dediğim kişi kendisini aylarca üzen ağlatan eski sevgilisi ve kendisini defalarca kez satan arkadaşlarını bana tercih etti.
Demek ki en yakın arkadaşın değilmiş, sen öyle sanıyormuşsun.

Geçen perşembe günü kız ve bu arkadaş sahte hesap ile sosyal medyadan beni işletti duygularım ile oynadıklarını anlamam pek uzun sürmedi ama çok da büyük koydu psikolojik olarak.
İşletti derken ne yaptı?

Sizce gerçekten de iyi birisi olunca sürekli üzülmek normal mi yoksa karşımıza çıkan insanlar mı böyle bizi kullanıyor?
Herkese karşı iyi olmayacaksın, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı