Hayatımı nasıl renklendirebilirim?

Dostum kusura bakma ama istenilmeyen bir hareketi yapmak tacizdir. Kız kinli veya değildir orası senin bileceğin iş. Peki ben bir şey soracağım, çevrendeki tek kız arkadaşın o ise neden klasik Türk kızı diyorsun ? Görmüş geçirmişliğin falan yok ki.
Evet karşı taraf istmediği halde bir harekette bulunmak fiziksel tacizdir ama kişisel özel bölgelere bir temasda bulunmadıysa abartmış ve ilgi çekilmeye çalışılmış gibi görünüyor.

Başta eğleniyordu. Ayrıca liseden bahsediyorum tabii arkadaşım oldu. Ben bu işleri bıraktım artık kendime odaklandım.

Sık sık cinsel şakalar yapmam, yaparsamda erkek arkadaşlarım arasında yaparım.
Lisede ister erkek ister kız olsun el kol şakaları çok normaldir abartılmış böyle insanlar linçlenmenize sebep olabilir bence uzak durun böylelerinden dostlar.

Hobiler edinmeye çalış. Farklı spor etkinlikleriyle uğraş. Mesela basketbol oynamadıysan basketbol oynamayı öğren, ilgilendiğin spor dallarıyla ilgili topluluklara katıl, tiyatroya git, hayatından seni değersiz hissettiren insanları çıkar. Bilmediğin bir şeyler öğrenmeye çalış. Astroloji ile ilgilen. Yani daha önce denemediğin bir şeylerle uğraş belki hayatına renk getirir. Bir müzik aleti çalmayı öğren mesela.

Açıkçası küçük bir spor gayet güzel olur. Basketbol, hentbol, okçuluk, hb yüzme.
Airsoft sporuna başlayabilirsin biraz pahalı bir spor ama hafta sonları ve yaz ayların için çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı