Hayatımı okur musun?

Samet2

Decapat
Her şey yeni televizyon almamizla baslamistim. Ama sadece normal izliyorduk daha sonea kuzenim geldi ve YouTube'u keşfetti ve videolar acti. Ben de ogrenmistim, sosyal medya internet dunyasi seruvenim oyunportalla başlamıştı. Her gün daha da fazla izliyordum. Sabah kumandayı alip aksama kadar YouTube DS video izliyordum. Daha sonra anneme telefon alindi, o telefonda yavas yavas oyunlarj kesfettim oynadim. Birazcik asina olmustum. Daha sonra bir okul başarım sayesinde bana tablet alindi. Oyunlar yukledim, oynadim bozdum tabii arada. En son bilgisayar alinmisti. Buyuk bir seyin başlangıcıdiydi. İlk başta oyunum yoktu. Kuzenim geldi ve bana wolfteam yukledi. Cok iyi oyundu be.

Onunla cok şey ogrenmistim o zamanlar guzeldi. Daha sonra Minecraft indirdiler bana. Serverlara girdim faction skyblock skywars eggwars hepsini öğrendim çok eğleniyordum saatlerde skyblockta spawner kastigimi bilirim. Daha neler vardi Zula NFS Most Wanted mukemmeldi. Ingilizcemde gelişmişti, şu anki bana cok yardımı olan ingilizcemi oyunlardan ogrenmistim. Mutluydum. Sonra okuldayken o geldi. Birden farklilasmistim. Kendime ceki düzen vermistim ama olmadi olmadi olmadi be.

Salaktim. Bir kelebegin benim gibi bir kargaya bakmasini istemistim. 1 yil gecti o okuldan ayrilmis yerine mukemmel baska biri gelmişti. Onunla cok iyi arkadas olduk kankaydik her zaman ders konusunda yarışırdik. Deneme sinavlarinda her seferinde beni gecmeye calisirdi. Ama hep ben 1. olurdum. Daha sonra okul tatil oldu. Wpden konusuyorduk ama onun hakkinda yeni şeyler ogrenmistim babasi ölmüştü. Daha 14 Yasin'da bir kızdı. Okumak istiyordu. Ama gördüğü her akrabası ona seni ogluma alacağım diyordu. Üzülmüştü. O beni mutlu saniyordu. Her gün okulda mutlu gorunuyordum. Ama eve gelince o maske cikiyordu.

Ona aslında gorundugum gibi olmadigimi söyledim icim ile dışım farkliydi. Beni zaten O ve 1 2 kisi disinds pek kimse umursamazdi Online oyunlarda da kimse sevmezdi beni davet etmezdi falan. O severdi ama beni. Onunla konusa konusa mutlu ettim onu. Okulda benim bir defterim vardi icine kimi zaman hislerimi kimi zaman sevdiğim sozleri yazardim. Ve kimse bilmezdi defterde ne yazdigini. O hep merak ederdi ne yazdigini defterde bazen defterimi kacirirdi ama icini acip bakmazdi saygisindan.

Ben de soylemezdim ona ne yazdigini hala da merak ediyor. Tek aktivitem 2arkadaşımla marketten esya alip parkta yemekti. Baska yapacak bir SE'yim yoktu. Bir gün tekrar onla konusurken ona cok yalniz oldugumu kimsenin beni umursamadigini soyledim. Ve o da dediki "belki yakınında seni umursayan birileri vardir " bunun anlamini çok düşündüm. Acaba ben seni umursiyorum muydu? Onun bana aşık oldugunu dusunmeye başladım. Aslinda bendr ona karsi bos degildim. O okula gelmedigi zaman bütün gun suratım asık olurdu. Ona karsi ne fazla bir şey ne de az bir şey hissediyordum. Aslinda cogu zaman bu yasta sevgilinin gereksiz oldugunu dusunurum ve ailemin ne diyeceğink tahmin edersiniz. Ailem daha cok dogu dusunuz biçimli bir aile. Ama simdiki çocuklar daha ilk okuldan 4 5 sevgili yapiyor. Benim hiç sevgilim olmadi oysaki.

Daha sonra yanlislikla numarasini sildim. Ve bulamadim. Sosyal medya hesabimda yok. Gereksiz oldugunu dusunuyorum. Ve bidahada ondan mesaj aladim şu an farkli okullara gectik ve konuşmuyoruz ya da konuşamıyoruz. Onun disinda bime gidip esya alip arkasaslarla yemeye devam ediyorum. Suanda virüs var iste o kadar. Haftalik 40 saat canli ders yapiyorum devletimiz sağ olsun(!). Oyle geciyor yani.

Yazim yanlislarim bolca var lutfen affedin.

Buraya kadar okuduysaniz manyaksiniz ve benim için deger kazandınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum, yine de yazdığın bir şeyi paylaşmak cesaret ister. Değer konusuna gelirsek, kendimize verdiğimiz değeri biz karar veririz başkaları değil. Ama ilerde kitap yazmak istersen, insanlara ilham ver ya da onlara kendinden bir parça hissettir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı