Hayatımın en iyi denk gelmesi

Hocam bu açtığınız konunun mantıklı bir sebebi olması için herkesin bu şekilde yaşadığı tefadüfi olayları mesaj olarak göndermesi gerekir.

Az önce film izlerken replik olarak "gelmek üzereler" dedi ve söylediği an kapı çaldı annem geldi, arkasından ezan okundu, 12 yıl cinlerle haşır neşir olmasaydım büyük ihtimalle kapı çaldığı an bayılırdım, hahaha yemin ediyorum çok iyi ya asla denk getiremezdim şunu.
Benim annem buna benzer bir şey yaşadı. Dizi izlerken bir adam mezarlıktaydı. Adam 2 tane mezarlığın başında ağlıyordu. Annem "bunlar kim acaba?" dedi. Adam 1-2 saniye sonra, "annem, babam" dedi. :D

Hocam bu açtığınız konunun mantıklı bir sebebi olması için herkesin bu şekilde yaşadığı tefadüfi olayları mesaj olarak göndermesi gerekir.

"Konu dışı" admin onaylandığına göre sizi ilgilendiren bir durum göremiyorum.
Bu konuyu anı olarak saklayabilirsin.
Benim annem buna benzer bir şey yaşadı. Dizi izlerken bir adam mezarlıktaydı. Adam 2 tane mezarlığın başında ağlıyordu. Annem "bunlar kim acaba?" dedi. Adam 1-2 saniye sonra, "annem, babam" dedi. :D

Bunu yaşasam aşırı şekilde gülerdim hahaha dalga geçer gibi, kim bunlar ya hahaha.

Benzer bir olay başıma geldi 5. Sınıftayım arkadaşımla yürüyorum dedim ki “bak parmağımı şıklatınca şurdan Mehmet çıkacak” dedim parmağımı şıklattığım anda Mehmet çıktı benimde böyle bir anım var

Geri
Yukarı