Hayatın Amacını Buldum!

Haklı mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
İnsanlar yaşamaya programlanıp, ölmeye mahkum edilmiş biyolojik makinelerdir.

Ayrıca her insan kendini tanrılaştırma küstahlığında bulunan, bana göre iğrenç bir varlıktır.

Hayvanları katleden, kendini her şeyden üstün gören, düşünme yetisini kısıtlayan, başka bir insanın nasıl yargılanacağını seçen bir varlıktır.

Her neye inanıyorsanız inanın, bana göre cennete gidebilecek insan yoktur, aşırı büyük bir kısmı sözde "Ben Müslüman'ım!" diyen kitleden oluşur.

Ben de insanım, iğrenç olmadığımı söylemiyorum.
(!)

Son düzenleyen: Moderatör:

Ayrıca her insan kendini tanrılaştırma küstahlığında bulunan, bana göre iğrenç bir varlıktır.

Hayvanları katleden, kendini her şeyden üstün gören, düşünme yetisini kısıtlayan, başka bir insanın nasıl yargılanacağını seçen bir varlıktır.

Her neye inanıyorsanız inanın, bana göre cennete gidebilecek insan yoktur, aşırı büyük bir kısmı sözde "Ben müslümanım!" diyen kitleden oluşur.

Ben de insanım, iğrenç olmadığımı söylemiyorum (!)
Anlamadım. Komik değildi. Amacınız nedir müslüman olmayanlarla dalga geçmek mi yoksa ben mi yanlış anladım?

Anlamadım. Komik değildi. Amacınız nedir müslüman olmayanlarla dalga geçmek mi yoksa ben mi yanlış anladım?
Hayır. Müslüman olduğunu savunup her türlü günahı işleyenleri yani Müslüman gibi geçinenleri bahsetti orada.

Her neye inanıyorsanız inanın, bana göre cennete gidebilecek insan yoktur, aşırı büyük bir kısmı sözde "Ben Müslüman'ım!" diyen kitleden oluşur.

Ben de insanım, iğrenç olmadığımı söylemiyorum.
(!)
Yani? Sonuç olarak ne demeye çalışıyorsun? Hayatın amacı nedir?

Her neye inanıyorsanız inanın, bana göre cennete gidebilecek insan yoktur
Bu kısma pek katılmıyorum çünkü dinini düzgün yaşayan bir kaç tanıdığım var ve sadece tanıdığım değil çevremdede var böyle bireyler.(Yanlış anlaşılmasın bahsettiğim kişilere kötü demiyorum, aksine keşke bende dinimi layıkıyla yaşayabilsem.)

Geri
Yukarı