Hayatınız nasıl geçiyor?

Akşamınız güzel geçsin. Şuraya güzel bir şarkı koyayım dedim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah acil şifalar versin. Geçmiş olsun. tez vakit ayağa kalksınlar.

Bir sorumlusu var bunun ama neyse şimdi adını anmanın zamanı değil o adamın.
Nedesek boş hocam. Onların suçunu suçsuz insanlar çekiyor. İnşallah iyileşirler. 2 haftadır ders bile çalışmıyorum saldım yani. Bu moral ile ders de çalışılmaz zaten... Teşekkürler tekrardan.

Akşamınız güzel geçsin. Şuraya güzel bir şarkı koyayım dedim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dinleyelim bakalım. Seni bu konuları açarken çok görüyorum, mutlu gibisin. Hep mutlu olman dileğiyle.

Nedesek boş hocam. Onların suçunu suçsuz insanlar çekiyor. İnşallah iyileşirler. 2 haftadır ders bile çalışmıyorum saldım yani. Bu moral ile ders de çalışılmaz zaten... Teşekkürler tekrardan.
Biraz dinlendirin kendinizi. Yavaş akustik şarkılar dinleyin. Sizi rahatlatır biraz biraz. Ben inanıyorum ki yakında inşallah ayağa kalkacaklar. Moralinizi bozmayın. Yanlarına arada gidin dua edin. Hatta ben de dua edeceğim şimdi. Şöyle güzel insanların hastanelerde sağlık dilenmesi beni çok üzüyor.

Acaba annem bir gün vefat ederse ben ne yaparım, nasıl ayakta dururum? Şu an bunun tribine girdim ve üzülerek bu şarkıyı dinliyorum.

Biraz dinlendirin kendinizi. Yavaş akustik şarkılar dinleyin. Sizi rahatlatır biraz biraz. Ben inanıyorum ki yakında inşallah ayağa kalkacaklar. Moralinizi bozmayın. Yanlarına arada gidin dua edin. Hatta ben de dua edeceğim şimdi. Şöyle güzel insanların hastanelerde sağlık dilenmesi beni çok üzüyor.
Ben de slow bir şarkı bırakayım o zaman:

Herkes bırakıyor ben de bırakim:

Geri
Yukarı