Hayatınız nasıl?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Türkiye'nin ne durumda olduğunu merak ediyorum. kimisinin keyfi yerine sanki paşa torunu gibi kimisi ise açlıktan ölecek gibi.

Siz ne durumdasınız?

1 Durumunuzu bir cümle de özetleyin.
2 Detaylı şekilde hayatınızı anlatabilirsiniz.

Ben:
1 Neden bu dünyaya geldim ki?
2 Hayatım hiç iyi geçmiyor. Sanki hayatımdan 10 yıl çalışmış gibi. Herkese kötülük yapmışımda herkes benden intikam alıyor gibi her taraftan bir şey oluyor. Okulumu sevmiyorum. Okuldaki insanları da sevmiyorum. Sizi tanımasam bile okulumdakinlerden daha iyisiniz. Geçim derdine kafayı taktım. İnternet ne kadar muazzam olsa da benim istediklerimi karşılamıyor. Neredeyse hiçbir içeriği tam olarak sevemiyorum. Hep bir kusur görüyorum. Bir tane bile idolüm örnek aldığım biri yok. Sanki bambaşka, daha beter bir evrenin içine girmiş gibiyim. Bu birkaç yılda önceden yaşamadığım kadar acı çektim. Delirdiğimi de düşünüyorum ara sıra. Sanki beynim bozulmuş gibi. Eskisi gibi beynimin çalışmadığını düşünüyorum.
İntihar eşiğine gelmiş birinin nasıl hissettiğini biliyorum. Sanki bir kuyuya düşmüş gibisin. Sadece dimdik yukarı bakarsan küçücük bir ışık görebiliyorsun ama kafanı kaldıracak durumda değilsin. Çünkü bıkmışsın yorulmuşsun.

Ve doğal olarak herkes gibi yalnızım.

Üstüne ders çalışamıyorum. Şu an en çok istediğim şey başarılı olup bir iş bulup maaşlı olmak.

Eğer benim gibi durumda isen lütfen sende yaz. Belki sebebini bulabiliriz.

Aynı döngüyü tekrarlıyorum. Okula git, eve gel, bilgisayara bak, yemek ye, spora git, uyu ve tekrarla.

Okul git gel bilgisayar.
Okul git gel bilgisayar.
Hayatım bu şekilde.
Benim hayatımı yaşamak ister miydiniz?
Arkadaşlarımla sadece bilgisayardan konuşuyorum ve sadece okulda sosyalleşebiliyorum.
Oturduğum yer şehrin dışında bir bölge olduğundan burada arkadaşlarım yok ama etrafımda kafe gibi yerler var.
Maddi durumda problemim yok dediğim gibi sosyal hayatım yok.
Motor alma hayalindeyim ama daha 1 yıl var A1 ehliyet için.
Hayatım kısacası döngüye girdi ve her gün bu şekilde geçiyor.
Bende alıştım aslında mutluyum diyebilirim.

1 cümleyle açıklamak gerekirse gelecekten umut bekliyorum ve sanırım asosyalim.

Sebebi TR. Aylık 15k kazanan dükkan sahibi tanıdığım bile memnun olmayıp topuklayarak kaçtıysa sorun ülkededir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı