Hayatınızda izlediğiniz en iyi anime nedir?

Senin kadar anime bilgim olmadığı için Demon Slayer benim için bir başyapıt olarak geliyor çizimleri eski yapımlara göre daha iyi en azından bana göre iyi. Evet bazı karakterler çok gereksiz onun farkındayım ve 1 sezon da sadece bir olay işleniyor sabah kavga başlıyor akşam kavga bitene kadar 1 sezon bitmiş oluyor bu biraz sinir bozucu 😄

Haklısın. Güzel olabilme potansiyeli vardı, ama en azından iyi birkaç yönü var:
1- gereksiz filler (doldurma) bölümler yok.
2-hikaye işleyişi kötü değil ama çok güzel değil.
3- bazı karakterlerin amaçları için yaptıkları.
Kötü yanları:
1-çok fazla CGI var animasyon yok desem yeridir.
2-boş karakterler.
3-yüzyıllar boyunca Muzan'ın bulunmaması.
4-muzan Tanjiro'ya saldırsaydı güzel olurdu tabii tanjiro güçlensin yorichi gibi parçalasın seni.
5-zenitsu çok ağlıyor (siniri bozucu ama maksimum 0.5 puan kırılır )

Haklısın. Güzel olabilme potansiyeli vardı, ama en azından iyi birkaç yönü var:
1- gereksiz filler (doldurma) bölümler yok.
2-hikaye işleyişi kötü değil ama çok güzel değil.
3- bazı karakterlerin amaçları için yaptıkları.
Kötü yanları:
1-çok fazla CGI var animasyon yok desem yeridir.
2-boş karakterler.
3-yüzyıllar boyunca Muzan'ın bulunmaması.
4-muzan Tanjiro'ya saldırsaydı güzel olurdu tabii tanjiro güçlensin yorichi gibi parçalasın seni.
5-zenitsu çok ağlıyor (siniri bozucu ama maksimum 0.5 puan kırılır )
Zenitsu konusunda çok haklısın senden kapacağım çok şey var 😄

One piece - uçsuz bucaksız bir deniz ve yaşanacak bir sürü macera keşke unutup baştan başlasam.
Naruto - izlerken en eğlendiğim 2. anime 1. op. Tek sevmediğimse savaşlarının hantal ve bayık olması aşağıya Naruto savaşları konusunda bir örnek bırakırım.
Demon Slayer - güzel... Sadece güzel... Ama muhteşem değil... Yok muhteşem lan tengen ile gyutaro son savaşı neydi lan öyle.
Chainsaw Man - mangasını okumadım ( hiçbir animenin mangasını okumadım btw. ) Animeden çok mangası öneriliyor ama animesi benim hoşuma gitmişti taaki sonlara kadar. Ulan denji gül gibi hatun tam kıvama gelmiş nedir lan bu ilkim makima olacak sevdası kadın zaten 1 bölüm sonra madara uchiha.
One punch man - kahramancılık temasını sevmesemde enteresan bir şekilde hoşuma gitti ve 3. sezonu bekliyorum.
Jujutsu kaisen - karakterles kısmen Naruto çakması. 2. sezonu çok iyi değildi ama genel olarak güzel keyif aldım.
Attack on Titan - çok keyifliydi ama başından kalktığımda kursağımda kötü bir tat bıraktı belki de böyle bitmemeliydi.

Bu bir en iyi sıralaması değildir izlediğim tüm animeler bu şekilde aralarından en sevdiğim ore wa kaizoku ouni naru otoko da.

Yeni konular

Geri
Yukarı