Hayatınızda izlediğiniz en iyi anime nedir?

Şuan saçma bir tartışma dönüyor. Olay Naruto iyi veya kötü olması değil, herkesin zevkleri farklı ve buna karışmamak lazım. Sen Naruto seversin başkası sevmez, sevmemesine de kimse karışamaz. Aynı şekilde diğer şeyler için de geçerli. Örneğin ben de Evangelion severim fakat sevmeyene karışmam, biri bana sen şunu mu seviyorsun derse aldırış etmem niye, çünkü kendi zevkim, niye başkası karışsın ki? Kimsenin sevdiklerine karışmamak lazım.

Dosya Ekleri

• images (13).jpeg
    images (13).jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 21
Tartışmayı kaybettikten sonra kendini avundurma şeklin hahahaha. Dediklerime karşılık vermeyip dalga geçmemden vurmaya çalışıyorsun. Seviye tartışması yapmayalım bence dostum. Max naruto fanı seni xd.
Forumda random atmak yasak, tam kullanılacak yer gerçekten. Dostum senin yaşın kaç? Kazanmak kaybetmek mi olay? Ayrıca bir animeyi fillerlarından ve flashbacklerinden dolayı yargılayıp "zaman kaybı" diyen birisisin sen. Senin gibi birisiyle neden tartışayım ki? Ayrıca Naruto'nun en sevdiğim animem olduğunu bildiğin halde aklınca bana " max naruto fanı" diyerek beni küçük düşürmeye çalışıyorsun ve bunu 2. kez tekrarlıyorsun. Seni tartışmada yenmek için seninle tartışmaya ihtiyacım yok. Sen zaten kendi kendini batırıyorsun. Şu an sana bunu yazdığıma dua et, takmaz geçerdim normalde. Neyse, umarım dediklerimi anlayabilmişsindir. Daha fazla kendince küçük düşürücü mesajlar atmaya devam edersen engelleyeceğim. Benim dengim de değilsin. İyi günler.

Son düzenleme:
Niye herkes bir anda Naruto kavgası yapmaya başlamış şu seriyi her yerde görmek yoruyor cidden. Pain zirve sonra yavaş yavaş çöküyor hele otsutsuki klanı tamamiyle sacmalik. Konu kilit bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı