Hayatınızda karşılaştığınız en saçma şarkılar

"Geri geri geri peri peri peri" diye bi şarkı duymuştum, Türkçe olmasına rağmen bu sözlerden başka bi şey anlamadım. Galiba duyduğum en saçma şarkı bu yakın zamanda.

Baktım şimdi, Ece mumay - Peri şarkısıymış. Hala bi şey anlamadım sözlerden :d

Sorum yukarıdaki gibi. Hayatınız boyunca karşılaştığınız en saçma şarkı nedir?
Ben başlıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bu şarkıda sadece Rus ile Çin karması bir şarkı görüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu "drill" dedikleri şarkılar var ya hiçbir şey anlamıyorum. ben de bir drill söz yazarıyım. Bakın bu da son eserim

Para para para para.
Çete çete çete çete.
Audi a3 sedan.
Redbull.
Skirt skirt.
Silah.
Mahalle.
Karakol.
Skirt skirt.
Pa pa pa.
Lamborghini.
Porsche.
Glock-17.
Skirt skirt.

Matrix ve Star Wars işbirliğinin yasaklanmış jenarik müziği?

Şu "drill" dedikleri şarkılar var ya hiçbir şey anlamıyorum. ben de bir drill söz yazarıyım. Bakın bu da son eserim

Para para para para.
Çete çete çete çete.
Audi a3 sedan.
Redbull.
Skirt skirt.
Silah.
Mahalle.
Karakol.
Skirt skirt.
Pa pa pa.
Lamborghini.
Porsche.
Glock-17.
Skirt skirt.
Hocam gerçekten muhteşem.Bence bir kaç şarkı daha yazıp albüm çıkarın sonra Çakal'la feat yaparsınız.

Matrix ve Star Wars işbirliğinin yasaklanmış jenarik müziği?

Hocam gerçekten muhteşem. Bence birkaç şarkı daha yazıp albüm çıkarın sonra Çakal'la feat yaparsınız.

Bu tek 1 şarkı değil bu benim bütün kariyerim. Bu kelimeleri random sıralayarak tekrar tekrar söyleyebilirim. Çünkü ben bir ergen avcısı Türkçe drill ses sanatçısıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı