Hayatınızda sıkıntılar var mı?

LGS var.
LGS hediyesi olarak ailem bana iyi bir pc alacaktı ama babam fikrini değiştirip çok kötü bir laptop almış ve bana bir daha almayacaklar ayrıca bu LGS hediyem. Tamam kendime kazanıyorum ama ben de oyun oynamak istiyorum. Gelecek kaygısı da unutulmaz.

LGS var.
LGS hediyesi olarak ailem bana iyi bir pc alacaktı ama babam fikrini değiştirip çok kötü bir laptop almış ve bana bir daha almayacaklar ayrıca bu LGS hediyem. Tamam kendime kazanıyorum ama ben de oyun oynamak istiyorum. Gelecek kaygısı da unutulmaz.
Bende hep hayallerini kurdum. Üst üste takdirler aldım tam alıcaklar LGS aldım 350 puan.😞

Gelecek kaygısı sınav yanlışlıkla Zula epin almak 7 lirayı atmak herkesin hayatında sıkıntılar vardır olmayan hayat yoktur.

Pandemi döneminde bile gayet rahat ve zorluktan uzak bir hayatım varken şikayet etmem şımarıklık olur. Yine de keşke depremden sonra sadece kız arkadaşımla birlikte yaşamaya devam etseydim de bizim annelerimiz ve kız arkadaşımın kuzeniyle yaşamasaydık... 16 yaşından beri yalnız yaşayan biri olarak son 4 ay beni çok zorladı bu bakımdan.

Geri
Yukarı