Hayatınızdaki en utanç verici an

• Konuyu başlatan Redburne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
  • Etiketler
    utanç
R

Redburne

Ziyaretçi
Cevapları alalım. :D
dssdsd.PNG

Geçen sene yaşadım. 10.sınıfın ilk dönemiydi. Sınıftaki herkesi normalde tanıyorum 2 yıldır arkadaşız ancak hoca bizi tahtaya kaldırdı ilk ders. Sabahın körü hiçbir şey yok aklımda. Benimle beraber tahtaya kalkan kız ile tiyatro yapacaktık. Dramaydı ders. Kıza sınıfın ortasında ismini sordum.

Yanlış hatırlamıyorsam 8 yaşındayım. Doğum günüm ve yaklaşık 10-15 hediye var hediyeleri açtım ulan ne bekledim ne çıktı! Oyuncak falan filan bekliyordum herkes kıyafet almış. Sinir nöbeti geçirdim o zamanlar çocuğum (hatırlatayım :) ) birkaç yıl sonra çok pişman oldum anlattıkça utanırım. :)

Sevgilim ile asansörde kaldım sonra kapıyı kırmaya itmeye çalıştım üstteki kapağı kırdım kızın ayağına düşürdüm hay benim şansıma kıza hava yapacağım diye ayağını kırdım neyseki şu an 3 ay önceki durumu unutmuş. :D Nasıl kırdın demeyin çok ağır bir şey değil. Ama tabi boşa asansör görevlileri geldi boşa kırdım. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı