Hayatınızdan memnun musunuz?

SabriKeser

Picopat
Katılım
31 Ağustos 2020
Mesajlar
503
Çözümler
1
Yer
Aksaray
Değişiyor durumuma göre :D Şu an ailem çok şükür yanımda. İyi kötü geçiniyoruz. Neden memnun olmayayım? Ama konforlu yaşamaya gelince olay çöküyor her şey. İstediğimiz bir şeyi gidip alamıyoruz çoğu zaman. Hatta dışarıdan yemek bile söyleyemiyoruz çoğu zaman. İleride ailemin bunları yaşamaması için çalışıyorum bende. En azından çocuklarım daha rahat ve lüx bir yaşamda büyüsünler. Ha şu an yaşadığım hayattan şikayetçi değilim. Çoğu zaman "Offf bu nasıl hayat" diyorum ama anlık şeyler onlar. Genel olarak iyi.
 

Sciuga

Centipat
Katılım
20 Ağustos 2019
Mesajlar
268
Ben kendimi bildim bileli memnunum. Çevremde sevdiklerim, sevenlerim, arkadaşlarım var ne mutlu ki. Memnun olmayan insanların her türlü bir sebebi vardır. Param yok diyip memnun olmayan çok kişi tanırım ama her şey para değil hatta benim için paranın değeri çok az. Memnun olmadığın zaman ne bileyim Suriye'deki gençleri düşün mesela onlar yerinde olsak ne yapardık. En azından bir ülkemiz var, rahatça yaşayabileceğim. İş sahibi olabileceğimiz imkanlar söz konusu. Ve ben müslümanlığa bağlı olan biri olarak her şey de bir hayır vardır diyerek bakıyorum.
 

Danotella

Decipat
Katılım
29 Kasım 2019
Mesajlar
1.506
Makaleler
1
Çözümler
6
Yer
Limburg...
Sınavları iptal etseler olacağım. Okulun ilk günü sınav mı olur?
 

JessePinkMan09

Picopat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
145
Dersten kafayı yemek üzereyim. Her gün lanet eğitim sistemine sövüp gelecekte ne olacağımı (olamayacağımı) düşünüyorum. En güzel en dinç zamanlarımız gülüp eğlenmemiz, bir şeyler öğrenmemiz gerekirken lanet eğitim sistemi hayatımızı çalıyor ve bizi mutsuzluğa itiyor. Susamam şarkısında çok doğru bir söz vardı: "Senin eserin ülkedeki umutsuz nesil
Senin eserin bu mutsuz kesim..."

Ya çok şey yazılır da hiç yazasım yok şimdi. Neyse ki Allah'a şükür annem babam sağ, sağlığım yerinde, imkanlarımız iyi. İnşallah şu lanet sistemden sıyrılırım 113 gün sonra. Hayatımdan 1 yıl daha kaybedip aileme yük olmak istemiyorum.
 

Neşeli Enginar

Kilopat
Katılım
31 Ağustos 2014
Mesajlar
3.270
Makaleler
23
Çözümler
5
Yer
Gurbet
Sevdigim bir esim, güzel bir isim ve saglikli cocuklarim var. Daha fazla ne ister insan :)
 

Yeni konular

Yukarı