Hayatınızdan memnun musunuz?

Hayatınızda memnun musunuz?

• Evet.

Oy: 49 41,2%
  • Hayır.

Oy: 70 58,8%

• Oy verenlerin toplamı
    119

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Şahsen ben hiç memnun değilim. Gerek ekonomi gerek ailemin saçma davranışları.

Not 1: Geçenlerde böyle bir konu okumuştum, yüzde 70.9 hayır demişti. Konuyu bulamadım ama.
Not 2: Yürüyüş yaparken söyle bir grafiti görüyorum: "Önce hayaller ölür, sonra insan." Ne kadar haklı diyorum hep.

Son düzenleyen: Moderatör:

Not 1: Geçenlerde böyle bir konu okumuştum, yüzde 70.9 hayır demişti. Konuyu bulamadım ama.
Not 2: Yürüyüş yaparken söyle bir grafiti görüyorum: "önce hayaller ölür, sonra insan." ne kadar haklı diyorum hep.

Bence herkes memnun sıkıldıkları için memnun olmuyorlar ama herhangi bir aksiyona girebilir bir insan.

Not 2: Yürüyüş yaparken söyle bir grafiti görüyorum: "önce hayaller ölür, sonra insan." ne kadar haklı diyorum hep.

Ailemden birini kaybetmem hariç sonuna kadar evet.

Hobileriniz neler hocam bizimle paylaşır mısınız?

Hocam ben sizin ppnizi ilk gördüğümde hüsnü çoban sanmıştım.

Not 2: Yürüyüş yaparken söyle bir grafiti görüyorum: "Önce hayaller ölür, sonra insan." Ne kadar haklı diyorum hep.

Memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı