Hayatınızdan memnun musunuz?

Hayatından memnun musun?

  • Evet

  • İdare Eder

  • Hayır


Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

425337

Hectopat
Katılım
7 Şubat 2021
Mesajlar
2.012
Makaleler
1
Çözümler
31
Hayatımdan memnunum gene şuan ki durumumuza göre rahatça geçiniyoruz ama Türkiye'nin hâlinden memnun değilim kendi işimide aldığım için pek sorun olmuyor ama umarım düzelmeye başlarız.
 

StarlendS

Picopat
Katılım
25 Mayıs 2022
Mesajlar
450
Çözümler
4
Kendimden örnek vermek istiyorum. Bence hayat yaşamaya değer. Lise 1'deyken okulun boş olduğunu hissedip okulu açığa aldırıp çalışmaya başladım. Bu süreçte her işe girip tecrübe kazandım. Böyle böyle azimle çalışıp büyük bir şirketlerde çalışmaya başladım. Şu an grafik ve web tasarımcısım. Şu anda çalıştığım yerde ayıptır söylemesi 11250 TL maaş aliyorum. İlk yıllarda aklimin ucundan geçmezdi buraya kadar gelebileceğimi. Eskiye bakarak maddi dururum iyi ve başardığımı görünce hayatın yaşamaya değer olduğunu görüyorsun.
 

Swiftie13

Decipat
Katılım
22 Ağustos 2020
Mesajlar
2.454
Çözümler
7
Ailede bana karşı maddi manevi kısıtlama ve bu yüzden evden ayrılma isteğimin günden güne artması bununda üstüne çok yetenekli uzun adamı ekleyince benim akıl sağlığım yok oldu zaten gelecek kaygısı yaşadığımı yazmama gerek bile yok böyle bir hayatı yaşamaya değer mi?
 

Emperor4231

Kilopat
Katılım
4 Nisan 2020
Mesajlar
5.080
Makaleler
1
Çözümler
64
Yer
Konya
Ne istersem tam tersi oluyor ya da istediğim şeyi elde edince elimden başka bir şey kaybediyorum. Sanki hayatta belirli bir slot sayımız var ve sanki ben o slotları doldurmuşum gibi.
 
Yukarı