Hayatınızın dönüm noktası olan olay nedir?

8. sınıfta küfürlü konuşan tam ergen bir tiptim. Sonrasında bir aptallık yapıp çepni vakasındaki gibi birisine epey sövdüm. Sövdüğüm kişinin babasıda beni arayıp karakola vericeğini söylemişti sonrasında... Anneme söylemek zorunda kalmıştım ve annemde bir şekilde yapmaması için ikna ettirmişti. Tabii ki annem bana epey kızmıştı ve benim içinde iyi bir ders olmuştu. Az daha hayatım kararıyordu. O günden beri hiç küfür etmedim, kimseye durduk yere saçma sapan şeyler yapmadım. İyi ki olmuş diyorum bu olay çünkü çok daha temiz bir kişiliğe sahip oldum bu olaydan sonra.

Yani genelde aydınlamamız birinin gerçeklik tokatını atmasıyla oluyor genelde, küçükken gerçekten çok düşünce yoksunu oluyoruz :D 2 sene öncesine bakarak bile utanabiliyor insan ama işin iyi tarafı hatalardan ders çıkarmak.

TR simülasyonuna hoş geldin hocam.

TF2 oynayarak 4 ayda ingilizceyi söküp 2 tane hala konuştuğum arkadaş edindim bende :D

İngilizceyi sökmem 2-3 senemi aldı diyebilirim onlar konuşur ben Google çeviriden çevirir sonra tekrar İngilizce şeklinde yazardım bu şekilde her gün 5 10 kelime öğreniyordum ama hiç kursda almadım HDDde yazdığına göre 23000 saat gibi bir şey yazıyordu açık kalma süresi çok fazla ama değdi 🙃.

İngilizceyi sökmem 2-3 senemi aldı diyebilirim onlar konuşur ben Google çeviriden çevirir sonra tekrar İngilizce şeklinde yazardım bu şekilde her gün 5 10 kelime öğreniyordum ama hiç kursda almadım HDD'de yazdığına göre 23000 saat gibi bir şey yazıyordu açık kalma süresi çok fazla ama değdi 🙃.

Ben sadece oyun oyayarak sökmüştüm inglizce dersi orta okulda favorimdi sınavlardan hep 100 alıyordum bir ara kopya çektiğimi bile düşündüler :D

Priz elektriğine kapılmam. 😁
2 ay elektrikli birşeye yaklaşası gelmiyor insanın

Tercihe Eskişehir'deki yatılı bir Fen Lisesi'ni yazmam. (Bursa'da yaşıyorum)
Okul proje okulu çıktı, çoğu dersin öğretmeni yoktu. Olan öğretmenler de paramı alayım gideyim kafasında elemanlardı. Kendi şehrime dönene kadar 4-5 ay falan geçti. Şu anki okuluma nakil geldim, tam milleti tanımaya başlayacağım pandemi çıktı. Çöküş o çöküş, eski ben yok oldu 1.5 senede.

2020 de askere gitmem 2021 de kriptodan yüklü para vurmam 2022 de kumardan batman

Anlık ; coinde bekliyoruz 1.774 güncel fiyat hedef 20.000 dolar zenginiz :) ytd.

Yeni konular

Geri
Yukarı