Hayatta en çok yemek istediğiniz yemek?

Aslında yemek istediklerim belli. Pizza ama sadece annemin yaptığı pizza, dışarda asla pizza yemem. Başka bir ev yapimi pizzayı yerim ama anneminki gibi olamaz. Ayrıca ıspanaklı hitap. Bayılırım annem mükemmel yapar. Pasta ağlayan pasta ve tiramisu bayilirim. Off acıktım şimdi yaa :)

Adana'ya hiç gitmediğim için şırdan yemedim. Tadını merak ediyorum ve bu yüzden şırdan yemek istiyorum.

Tatlı olarak da düğünlerdeki o kocaman olan, süslü yaş pastalardan yemek isterdim. Herhalde 85-100 TL'dir.

Ama doyasıya yemek istediğim tek şey kavurmalı pide. :) Bunun gibi 4-5 tane yerim.
Eki Görüntüle 278261
Canınız çekti değil mi ? :p:vıy:

DİPNOT: Kavurmalar, tatlılar bir yana, hiçbiri simit ve çay ikilisi kadar güzel OLAMAZ ! (y)
Gidemiyorsanız bile oturduğunuz şehirde varsa bir yer yemenizi öneririm tadı çok güzel hele birde bol acı , kimyon ve tombul biberden olunca tadına doyum olmaz. Ama şuan Adana'da bile fiyatı yaklaşık 8-10 lira olmuşken başka şehirlerde daha da pahalıdır.

Gidemiyorsanız bile oturduğunuz şehirde varsa bir yer yemenizi öneririm tadı çok güzel hele birde bol acı , kimyon ve tombul biberden olunca tadına doyum olmaz. Ama şuan Adana'da bile fiyatı yaklaşık 8-10 lira olmuşken başka şehirlerde daha da pahalıdır.

İnternet'ten baktım ama yok.
Örneğin Google'a 'Restoran' yazınca sağ tarafta bulunduğun şehirdeki restoranları gösterir. Yani olsa bilirdim herhalde. Bu arada izlediğim videolarda herkes 3 TL diyor. Ne ara 10 TL olmuş anlayabilmiş değilim.

İnternet'ten baktım ama yok.
Örneğin Google'a 'Restoran' yazınca sağ tarafta bulunduğun şehirdeki restoranları gösterir. Yani olsa bilirdim herhalde. Bu arada izlediğim videolarda herkes 3 TL diyor. Ne ara 10 TL olmuş anlayabilmiş değilim.
En son hatırladığım 5 yıl falan önce fiyatı o kadardı o zamanlar bu kadar çok bilinmiyordu ve şırdanın yapıldığı o kısım her hayvanda bir tane var buda pahalanması sebepleri arasında ama Suriye ve Irak'tan gelen canlı hayvan ithalatının durmasının da büyük payı varmış.

En çok yemek istediğiniz derken hiç yemediğiniz ve yemek istediğiniz mi ? yoksa her zaman yediğiniz ve sevdiğiniz birşey mi ? :D Birinci şık ise eğer ıstakoz yemeyi isterdim, çok merak ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı