Hayatta kalma oyun önerisi

The Rimworld bana göre gelmiş geçmiş en iyi ve gerçekçi hayatta kalma oyunu. Hastalıklar, yiyeceklerin bozulması, kabileler falan var.

The Long Dark 600 saat oynadım ve kefil olurum single player ve gayet müthiş bir oyun. Oturdun mu 6 saat kalkamıyorsun en azından benim için xD

Hayatta kalma olayını en cücüğüne kadar düşünmüş yapımcılar. Su, yemek, yorgunluk, sıcaklık. Vahşi hayvanlar, karlı bi dağda mahsur kalmış olmak, teknolojik hiçbir şey çalışmıyor elektromanyetik bir doğal afet yüzünden.

Steam'de 30 lira galiba.

Oyunun Steam fiyatı 55.00 TL. 600 saat oynamanız baya eskiden aldığınızı gösteriyor. Hikaye modu özellikle diğer Challenge'lardan daha iyi ve oyunu daha keyifli hale getirtiyor. Şu an 2. Cheptır'ı bitirdim 3. yü beklemekteyim. Oyunu kesinlikle tavsiye ederim. Aldığınıza pişman olmazsınız.

Ayrıca This War Of Mine. Bir araştırın ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.

Oyunun Steam fiyatı 55.00 TL. 600 saat oynamanız baya eskiden aldığınızı gösteriyor. Hikaye modu özellikle diğer Challenge'lardan daha iyi ve oyunu daha keyifli hale getirtiyor. Şu an 2. Cheptır'ı bitirdim 3. yü beklemekteyim. Oyunu kesinlikle tavsiye ederim. Aldığınıza pişman olmazsınız.

Ayrıca This War Of Mine. Bir araştırın ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.

Hocam this war of mine oynamışlığım var.Ama benim aradığım tarzda değil.

O sisteme Don't Starve Together.

Tavsiyeniz için sağolun onuda oynadım:)

The Rimworld bana göre gelmiş geçmiş en iyi ve gerçekçi hayatta kalma oyunu. Hastalıklar, yiyeceklerin bozulması, kabileler falan var.

Tavsiyeniz sağolun Rimworld'a bakacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı