Hayatta kalma senaryonuz nasıl olurdu?

ama kurt veya ayıya bilek işler mi ki?

Doğru diyorsun kanka, bi' DiCaprio değilim ama yine de mücadele ederim. :cool:

maxresdefault.jpg

Olmadı ölü taklidi yaparım ayıya karşı, kurt içinse çevreden ceset parçası falan bir şeyler uydururum.

Doğru diyorsun kanka, bi' DiCaprio değilim ama yine de mücadele ederim. :cool:

Eki Görüntüle 286182

Olmadı ölü taklidi yaparım ayıya karşı, kurt içinse çevreden ceset parçası falan bir şeyler uydururum.
Klasik taktiği uygularım; yerden taş alır gibi yaparım ama almam. Baktım üstüme üstüme geliyor, arkama bakmadan kaçarım gerçi kaçmak ne kadar etkili olur orası tartışılır.[emoji6]

Maymunlar Cehennemi, Terminatör, Ben Efsaneyim filmlerindeki gibi mi mesela?

Bu filmlerdeki olayları yaşamıyoruz ama Dünya, kötü insanlar sebebi ile cehennem gibi bir yer gerçekten.

Ben hala aynı fikirdeyim, pat-küt, çat-çut girişirdim. Elimdeki su şişesini bile silah niyetine kullanırdım yokluktan.

Maymunlar Cehennemi, Terminatör, Ben Efsaneyim filmlerindeki gibi mi mesela?

Bu filmlerdeki olayları yaşamıyoruz ama Dünya, kötü insanlar sebebi ile cehennem gibi bir yer gerçekten.

Ben hala aynı fikirdeyim, pat-küt, çat-çut girişirdim. Elimdeki su şişesini bile silah niyetine kullanırdım yokluktan.
Bana mı sordun anlamadım ama, orada insanlar ya virüsten etkileniyordu ya da esir alınıyordu. Ben insanların aniden yok olduğunu söylüyorum. Kan, ceset vs. yok.

Son kısım baya komik oldu ya, bir filmde izlemek isterdim açıkçası :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı