Hayatta yaptığınız herhangi bir şeyden pişman oldunuz mu?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Hayatta yaptığınız herhangi birşeyden pişman oldunuz mu?

1)Ben kendi YouTube hesabım kapatıldığında öylesine kurbanlı kelime kurmuştum (açıkcası pek hatırlamıyorum). Meğer ne olursa olsun adak sayılıyormuş. xd

Bunu öğrenince ne dediğimi iyice hatırlamaya çalıştım ve kafam iyice karıştı. Sanırım Allah'a kurban borcum oldu.

2)Kul hakkı gibi kavramları öğrenince küçükken üzerine ölümsüz sandığım için basarak öldürdüğüm karıncaya üzüldüm. Basarken bir ara topallarımı o dedim. Hay aklımı s.

3) Bide ben küçükken komşuların sürekli izinsiz fasülye bitkimdeki fasülyeleri topladıkları için sinirlenmiştim. Bu benim bitkim deyincede bu manavın dediler. Küfür bilseydim büyük ihtimal basardım küfrü. Keşke küfür bassaymışım. İçime atınca kıskaçlık krizi geçirip bitkiyi kestim. Yine aklımı s.

Birkaç yıl sonra yeni bir fasülye yetiştirerek bu salakça hatayı telafi etmeyi düşünüyorum. Affet beni bitkim. [emoji22]

Kısacası ben hayatımda yaptığım kendi mallıklarımı kaldırabilirim. Fakat yukarda da gördüğünüz gibi dini meseleler tek sıkıntım.

Son düzenleme:
11. sınıfta 45 gün devamsızlık yaptığıma baya üzüldüm.

Öncelikle srlamun aleyküm hocam. Nasılsınız ?
Hocam ben sevdiğim kızın arkadaşına o kızı sevdiğimi söyledim. Söylemem diye yemin etti söz verdi. Söylemiş. Sabah telefonumda. Baya 15-20 satırlık bi mesaj buldum. Kısaca özetlemek gerekirse "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum" bu kızla 9 senelik arkadaşlığım var. Son sene işte hep onla takılmaya başlayınca böyle hiç yanımdan ayrılmasın istemiştim. Neyse sonra aramız 1 ay arkadaş kaldıktan sonra açıldı. Küsüştük. Hakkımıda helal etmediğimi söyledim instadan bidahada konuşmadım neredeyse 1 yıl oldu unutamam ondan başkasını sevemem demiştim. Başkasını sevmiyorum ama onu da sevmiyorum. Unuttumda artık. Neyse hikayeyi uzunda anlatırım isterseniz. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı