Hayattan tat almıyorum

YigitL

Yoctopat
Yer
İstanbul,Küçükçekmece,Söğütlü Çeşme Mahallesi,TR
Annem ile babam ayrıldı. Abim i yıl hapisyedi. Sevdiğim kız tarafından reddedildim, internet kafede GTA 5 vb. oynayarak unutmaya çalışıyordum. İnternet kafeler de kapandı. Kendiem bilgisayar alacak durumum yok, ailem çalışmama izin vermiyor. Bu döngüden nasıl kurtulucam? Can sıkıntısından uyku hapları alıp sürekli olarak uyumak zorunda kalıyorum.

AzadTV8

Centipat
Dışarıya çıkıp top filan oyna uyuyarak hayat geçmez ):

dksişm

Centipat
Annem ile babam ayrıldı. Abim i yıl hapisyedi. Sevdiğim kız tarafından reddedildim, internet kafede GTA 5 vb. oynayarak unutmaya çalışıyordum. İnternet kafeler de kapandı. Kendiem bilgisayar alacak durumum yok, ailem çalışmama izin vermiyor. Bu döngüden nasıl kurtulucam? Can sıkıntısından uyku hapları alıp sürekli olarak uyumak zorunda kalıyorum.
Tek çözüm büyüyünce Avrupa'ya gitmek, Türkiye'de zaten nasıl hayattan zevk alırsınız ki? Çok şükür ailem sizinki gibi değil, çok iyi bir bilgisayarım da var yine de tat alamıyorum.

Makaleler
10
Mobil oyunlar oynayarak ve rahatlatıcı müzikler dinleyerek unutmaya çalışabilirsin. Her karanlık yolun sonunda bir aydınlık vardır.
Zen moda girip, kulaklık ile oynamanı öneririm.

Gnaur Kmapla

Centipat
Makaleler
5
Tek çözüm büyüyünce Avrupa'ya gitmek, Türkiye'de zaten nasıl hayattan zevk alırsınız ki? Çok şükür ailem sizinki gibi değil, çok iyi bir bilgisayarım da var yine de tat alamıyorum.
Büyüdüğün zaman Avrupa kucaklarını sana açıyor zaten demi? :D

Son düzenleme:

scroll rollsc

Decipat
Makaleler
2
Yer
Santa Clara
Hobi edin, kafanı dağıt. Böyle durumlar senin için hanene birer tecrübe; ancak iyiye mi kötüye mi gideceğin de sana bağlı. En radikal değişimler bu doğrultuda ortaya çıkar ve bu değişimler de ölçüsüz olur genelde. Kötü çocukluk geçiren birey, iyi/kötü anlamda çoğunlukla rasyonel bir ruha sahip olamaz. Duygu birikimi yoğundur. Ya çok sevecendir ya nefret doludur, ya çok cesurdur ya da çok korkaktır gibi. Orta yolu bulmak senin iradene bağlı.

Kısacası her şey sana bağlı. Burada sarf ettiğim sözler, sen hayatına katmadığın müddetçe sıradan bir konu mesajı olarak kalacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı