Hayellerimi süsleyen peluş oyuncak

ı love you

Hectopat
Ben küçükken bize bir misafir geldi. Onlarda da böyle solucanla timsah karışımı bir peluş oyuncak vardı. Onlar giderken tabii onu da almışlardı. Ben çok ağlamıştım. Şu an hala içimde o var. Onun gibi olmasa da ona benzee bir şey almak istiyorum ancak ne kadar arasam da bulamadım. Siz nereden alabilirim biliyor musunuz? Resmini atayım. Ancak resimden kendimi telefon ile silmeye çalıştığım için bozuldu. Anca bu kadar.

Screenshot_20200918_230414.jpeg

Bu tip şeyler Türkiye'de olmuyor, nasıl desem, istediğin şeyler. Mesela benim de istediğim bir peluş var, ama Türkiye'de yok maalesef.

Dışarıda da 35$ falan olması lazım.

Ama Toyzz Shop'a falan bakmak denildiği gibi mantıklı olabilir.

Düzeltme: Son mesajı görmedim, Joker gibi bir yer olması lazım. Bu tip şeyler satan, hâlâ ayakta mı o? Oraya da bakabilirsiniz.

Bu tip şeyler Türkiye'de olmuyor, nasıl desem, istediğin şeyler. Mesela benim de istediğim bir peluş var, ama Türkiye'de yok maalesef.

Dışarıda da 35$ falan olması lazım.

Ama Toyzz Shop'a falan bakmak denildiği gibi mantıklı olabilir.

Düzeltme: Son mesajı görmedim, Joker gibi bir yer olması lazım. Bu tip şeyler satan, hâlâ ayakta mı o? Oraya da bakabilirsiniz.
İşte işin kötü yanı mı diyeyim artık. O gelen insanlar yurt duşından geliyordu. Sağolun.

Geri
Yukarı