Haylou GT 1 kulaklık orijinalliği nasıl anlaşılır?

MalibuClub

Decapat
İki gün önce bilindik bir internet sitesinden 115 lira gibi bir fiyata Haylou GT 1 marka kulaklık aldım. İçinden garanti belgesi çıkmadı. Ve ürünün kutusu bana farklı geldi. Bu ürün orijinal mi? Nasıl öğrenebilirim?
Kutunun içinden çıkanlar; kullanma kılavuzu, kulaklık silikonu, ve şarj kablosu oldu.

IMG_20210115_222556.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İki gün önce bilindik bir internet sitesinden 115 lira gibi bir fiyata Haylou GT 1 marka kulaklık aldım. İçinden garanti belgesi çıkmadı. Ve ürünün kutusu bana farklı geldi. Bu ürün orijinal mi? Nasıl öğrenebilirim?
Kutunun içinden çıkanlar; kullanma kılavuzu, kulaklık silikonu, ve şarj kablosu oldu.

Eki Görüntüle 837799
Aldığın linki bi at bakalım

Aldığın linki bi at bakalım

Ürünü bu linkten aldım; https://www.hepsiburada.com/haylou-...m_content=c&utm_term=135&wt_pc=cimri.c.135.pc

Seri numarasını gizleyerek alt kısmının fotoğrafını flaşla atar mısınız?

Ek olarak nereden, yani hangi siteden aldınız?

20210115_224631.jpg

garanti cıkması gerekiyorsa cıkmadıysa geri yollayabilirsin ürün orjinal degilse eğer bi bahane olur

Açıkçası tam olarak bilmiyorum incelemelerde de garanti belgesi çıkıyor mu göremedim, ama kutunun arkasında kutunun içindekiler kısmında garanti belgesi yazmıyor.

İlk başlarda Xiaomi AirDots almayı düşünüyordum ama onda çakma olayı çok fazla oluyormuş bu ürün de ise çoğu yerde çakma konusunda bir sıkıntı olmadığı söyleniyor. O yüzden bunu tercih etmiştim. Sanırım ilk şanslı ben oldum 😂

Hocam bana gerçek gibi geldi. Mikrofon ve müzik testi yaptınız mı? Bu üründe bass'ların az çok iyi olması, özellikle vokallerin temiz çıkması lazım. Ben denemiştim, Hepsiburada sahte satmaz bence zaten.
Evet kulaklıktan oldukça memnunum. Ve evet bassları güzel. Sadece kutusunun farklı olması ve garanti belgesinin çıkmaması beni şüpheye düşürdü. Kulaklık iyi güzel ama orijinal ürün taraftarıyım.

hocam bende kulaklık aldım haylou gt1 pro model ses yüksek ama 1 saniyelik 1 ses gelip gittiğinde cızzz diye biraz kalıyor ve kutunun altında EAC yazmıyor bir sıkıntı var mı? Aldığım yer trendyol 190 tl ye aldım yorumlar iyiydi.

Geri
Yukarı